Сервіс Кредит Онлайн® дозволяє оформити миттєву позику на карту і гарантовано отримати гроші за 10 хвилин. Створіть заявку, вказавши суму і термін позики, щоб отримати інформацію про компанії та банки, які готові її розглянути і схвалити.

Кредит Онлайн® – офіційний рейтинг сервісів онлайн кредитування. Ми надаємо доступ до бази всіх мікрофінансових компаній України для тих, кому терміново потрібні гроші. На відміну від інших сервісів, де відбувається лише порівняння умов кредитування, ми пропонуємо тільки ті компанії, які з великим ступенем ймовірності задовольнять ваші потреби.

Як отримати миттєву позику на карту без перевірок в Кредит Онлайн®

Щоб отримати миттєву позику без перевірок за допомогою сервісу Кредит Онлайн® необхідно сформувати умови пошуку із зазначенням суми і терміну, потім вибрати одну або кілька пропозицій і відправити заявку. Зверніть увагу, що, відправляючи заявку в кілька компаній одночасно, можна підвищити шанс на схвалення до 100%.

Оформлення миттєвої позики в МФО компанії багато в чому відрізняється від традиційного кредитування, наприклад, банківського. Зазвичай процедура складається з трьох етапів: оформлення заявки, реєстрації та підтвердження договору. Залежно від обраної компанії, формальності оформлення можуть зайняти від 7 до 15 хвилин. Гроші будуть відправлені на банківську карту клієнта, за допомогою банківського переказу.

Як взяти миттєву позику в МФО для вирішення нагальних проблем

01
Заповнити заявку
Вказати необхідну суму і термін позики
02
Зареєструватися
Заповнити реєстраційну анкету та верифікувати карту
03
Підтвердити договір
Дочекатися рішення по заявці, і підтвердити договір.

Що знадобиться для оформлення позики?

Гражданство Украины
Паспорт
ИНН
Ідентифікаційний код ІПН
онлайн-банкинг
Мобільний телефон
Банковская карта
Банківська картка

Як погасити позику?

Профиль

В особистому кабінеті на сайті компанії кредитора

Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, вказати суму платежу, дані карти, з якої буде відбуватися списання коштів і провести оплату.

онлайн-банкинг

За допомогою інтернет-банкінгу

Всі сервіси онлайн кредитування використовують можливості інтернет-банкінгів для оплати кредиту. Щоб погасити кредит через інтернет банкінг, ознайомтеся з інструкцією на сайті кредитора.

терминалы

У терміналах самообслуговування

Оплатити кредит можна за допомогою найближчого до вас терміналу. Для цього необхідно знайти в меню терміналу компанію-кредитора, і слідувати запропонованої інструкції

cash-icon

Готівкою в будь-якому банку

Якщо оплатити кредит через онлайн сервіси або термінали не виходить, можна оплатити готівкою через касу будь-якого банку. Для цього необхідно отримати реквізити кредитної компанії

Умови кредитування в МФО компаніях

Доступна сума 1-ї позики
100-8000 грн.
Доступна сума повторної позики
до 20000 грн.
Термін позики
1-30 днів.
Процентна ставка
від 0,01% до 1,95% в день.
Час оформлення кредиту
7-15 хвилин.
Способи отримання коштів
готівкою, онлайн на карту
Пролонгація
Доступна
Грейс-період
На першу позику
Вік клієнта
від 18 до 75 років.
Документи
ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон.
Особливості
без перевірок, без дзвінків, без довідок, з поганою кредитною історією

Переваги швидких онлайн позик

01
Мінімум часу
На відміну від банківських кредитів, онлайн займ оформляється практично миттєво. Прості умови. Встановлюється мінімальна процентна ставка за кожен день користування позиковими засобами
02
Максимальна доступність
Взяти позику в МФО можна цілодобово в будь-якій точці України. Повний доступ без обмежень.
03
Знижки та акції
У багатьох МФО перший оформлений онлайн кредит видається зі знижкою під мінімальний відсоток 0,01%.

Як отримати знижку

Є кілька способів, як отримати позику зі знижкою. Найпростіший спосіб  – просто знайти компанію, яка пропонує позику під 0 відсотків для всіх нових клієнтів. Таких компаній досить багато, і звертаючись в кожну з них в перший раз, ви будете отримувати безвідсоткову позику.
Отримати знижку можна за допомогою промокодів. Знайти промокод досить просто, необхідно бути зареєстрованим клієнтом мікрофінансової компанії і підписатися на розсилку новин. У цьому випадку, ви будете отримувати свіжі промокоди на свою електронну пошту, або у вигляді СМС повідомлень на свій телефон.
Якщо ви вважаєте, що можете розраховувати на більшу увагу з боку кредитної компанії, зателефонуйте на гарячу лінію в контакт-центр, і попросіть додаткову знижку, підкріпивши своє прохання вагомими аргументами.
Приймайте участь в акціях, які, до слова, проходять часто, і зможете отримати не тільки знижку, а й цінні подарунки.

Кращі пропозиції в компанії Кредит Онлайн®
Напишіть
свій відгук

Ваш відгук буде опублікований після перевірки модератором

Close
Вхід
Close

Мы свяжемся с вами по телефону или отправим ответ на почту

Спасибо за подписку