З появою в Україні можливості отримати мікропозику на карту, українці миттєво оцінили перспективу, і стали активно використовувати цей фінансовий інструмент. Мікропозика дозволяє вирішити будь-які потреби, будь то покупка в магазині, поїздка на відпочинок, або святкування пам’ятної дати. А унікальні характеристики такого роду позик, дозволяють практично миттєво зайняти гроші, навіть в непередбачених ситуаціях, коли немає часу і можливості звернутися за допомогою до друзів або родичів.

Якщо вам знадобилися гроші, і ви вирішили оформити кредит, в першу чергу потрібно визначитися який вид позики вам підійде. Можна взяти мікропозику на карту на вигідних для себе умовах, для цього буде достатньо звернутися в будь-який банк з проханням отримати кредитну карту з відкритим кредитним лімітом. Зазвичай такий спосіб дозволяє користуватися позиковими грошима до 55 днів, а розмір кредитного ліміту, і доступної суми буде залежати від підтвердженого рівня доходів.

На жаль, в силу різних обставин, не кожен може скористатися першим способом, тому переходимо до ще одного способу, а саме, оформлення мікропозики онлайн в мікрофінансовій організації. МФО лояльні і максимально доступні для будь-яких клієнтів, незалежно від їх фінансового положення. Такі компанії видають мікропозики онлайн, через інтернет, без необхідності бути особисто присутнім під час підписання договору. Не менш привабливий той факт, що при цьому не потрібні довідка про доходи, страховка, поручителі, і інші традиційні атрибути. У більшості МФО процес оформлення позики займає близько 7-20 хвилин, а гроші відправляють на банківську картку клієнта миттєво.

Як взяти мікропозику на карту в Кредит Онлайн®

Традиційно для всіх мікрофінансових компаній, процедура оформлення складається з трьох етапів:

выбрать подходящие условия

Необхідно вказати потрібну вам суму грошей і натиснути кнопку «Отримати гроші»

Подача заявки

Заповнити невеличку анкету, щоб ми підібрали підходящу вам пропозицію.

Выбор компании

Вибрати одну або кілька наших пропозицій, і закінчити оформлення мікропозики.

Зверніть увагу, що можливість отримати мікропозику на карту є тільки у громадян України віком від 18 років. При цьому зовсім не обов’язково мати роботу, в МФО дадуть мікропозики безробітним, особам, які втратили працездатність, домогосподаркам, і навіть тим, у кого є прострочення по кредитах в інших компаніях або банках.

Чому варто вибрати Кредит Онлайн®

Кредит Онлайн® – це перший офіційний рейтинг мікрофінансових компаній України. Тут зібрана інформація про всі діючі МФО, які працюють онлайн і офлайн. Сервіс працює цілодобово 24/7, будь-який бажаючий може ознайомитися з актуальними даними по всіх компаніях, дізнатися процентні ставки, суми та терміни. Без нав’язування, вибрати ті пропозиції, які максимально підходять. Тенденцією 2020 року став особливий вид позики, коли кредит видається практично без відсотків, з символічною ставкою 0,01% за кожен день користування позиковими грошима. Наш сервіс надає актуальну інформацію по тим МФО, які пропонують подібні умови.

Не секрет, що час від часу, мікрофінансові організації проводять акції. У цей час можна оформити мікропозику значно вигідніше, а також прийняти участь в акції, і отримати цінний приз. Конкуренція між кредитними компаніями дійшла до того, що в якості подарунків розігрують найсучасніші телефони, телевізори, путівки. А найбільші та найщедріші компанії, наприклад, MyCredit, влітку 2019 року подарувала своєму клієнтові автомобіль Citroen C3.

Секрет вигідного оформлення мікропозики

Існує метод взяти мікропозику на карту без відсотків і комісії. Ті, хто регулярно користується онлайн позиками, знають про нього, інші беруть кредити на стандартних умовах. Насправді секрет простий, потрібно подавати заявку в ті сервіси, які пропонують взяти мікропозики без відсотків. Взявши в борг у одному місці, в наступний  раз потрібно звертатися в інше, де так само пропонують вигідні умови. Таким чином можна більше року користуватися позиковими засобами, не сплачуючи за це.

Також можна, і потрібно шукати акційні пропозиції, які зазвичай з’являються в переддень свят. У святкові дні кредитори роблять максимальні знижки, які доходять до 90% і навіть 99%.

Нові маловідомі мікропозики в Україні

Наші клієнти часто звертаються з питанням які є нові мікропозики в Україні? Такі питання цікавлять тих, кому відмовляють всі і всюди. Основна причина – заборгованість і прострочення по кредитах у багатьох організаціях. Спеціально для таких клієнтів ми будемо виводити список нових мікрофінансових сервісів, готових схвалити мікропозику онлайн всім клієнтам без відмов.

Кращі пропозиції в компанії Кредит Онлайн®
Напишіть
свій відгук

Ваш відгук буде опублікований після перевірки модератором

Close
Вхід
Close

Мы свяжемся с вами по телефону или отправим ответ на почту

Спасибо за подписку