Умови та положення

1. Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтеся з цими Умовами використання

Доступ до цього Сайту та його використання регулюються наступними Умовами використання та всіма застосовними законами і правилами. Отримуючи доступ до Сайту і використовуючи його, Ви приймаєте, без обмежень або застережень, ці умови і визнаєте, що будь-які інші угоди між Вами і credit-online.ua замінюються цими Умовами та положеннями використання. Якщо Ви не згодні або не приймаєте, без обмежень або застережень, Умови використання цього Сайту, будь ласка, залиште цей Сайт.

2. Право власності на вміст

Сайт і все, що міститься на ньому, включаючи, без обмежень, весь текст і зображення (“Вміст”), є власністю credit-online.ua або інших осіб і захищені авторським правом, якщо не зазначено інше. Будь-який Вміст, що складається з торгової марки, логотипу або знака обслуговування, є зареєстрованою або незареєстрованою торговою маркою credit-online.ua або інших осіб. Використання будь-якого Контенту, за винятком випадків, передбачених Умовами використання, без письмового дозволу власника “Контенту” суворо заборонено. Ми також повідомляємо, що credit-online.ua буде забезпечувати і рішуче захищати свої права інтелектуальної власності відповідно до чинного законодавства, аж до переслідування

3. Використання Сайту

credit-online.ua надає дозвіл на використання Сайту на наступних умовах:

 • За винятком зображень людей, ви можете завантажувати Контент, але тільки для особистого некомерційного використання і за умови дотримання вами повідомлень про авторське право та інші права інтелектуальної власності, що містяться в Контенті;
 • Ви не маєте права використовувати зображення людей без письмової згоди credit-online.ua;
 • Контент credit-online.ua може бути відтворений тільки в редакційних цілях на новинних сайтах, блогах, персональних сторінках, в газетах, журналах, галузевих виданнях, а також на радіо і телебаченні, обсягом до 500 символів з пробілами і з посиланням на джерело (пряме посилання);
 • Ви не можете поширювати, змінювати, копіювати (крім випадків, зазначених вище), передавати, демонструвати, повторно використовувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати, продавати або іншим чином використовувати Вміст без письмового дозволу credit-online.ua;
 • Ви не можете використовувати Сайт для розміщення або передачі будь-яких матеріалів, які є загрозливими, неправдивими, оманливими, образливими, переслідуючими, наклепницькими, наклепницькими, вульгарними, непристойними, скандальними, підбурювальними, порнографічними або нецензурними, або будь-яких інших матеріалів, які можуть становити або заохочувати поведінку, яка може призвести до кримінального злочину, спричинити цивільну відповідальність або іншим чином порушити будь-який закон. credit-online.ua буде співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами і буде виконувати будь-яку постанову суду, що вимагає або наказує credit-online.ua розкрити особу будь-кого, хто розміщує або передає будь-яку таку інформацію або матеріали на Сайті або через нього; і
 • Вам заборонено використовувати Сайт в рекламних цілях або для будь-яких комерційних запитів/пропозицій.

4. Конфіденційність

Будь-які персональні дані, такі як ваше ім’я, адреса, номер телефону або адреса електронної пошти, які ви надаєте Сайту електронною поштою або іншим чином, будуть використовуватися відповідно до Політики конфіденційності (доступна на цій сторінці). Будь-які інші повідомлення або матеріали, які ви передаєте на цей Сайт, такі як запитання, коментарі, пропозиції або інші подібні повідомлення, вважатимуться неконфіденційними і не будуть захищені певними правами інтелектуальної власності.

5. Відмова від гарантій

Весь вміст цього сайту може бути змінений і надається вам “як є” без будь-яких гарантій, явних чи неявних.

6. Відмова від відповідальності

Використання цього сайту здійснюється виключно на ваш власний ризик. credit-online.ua та її афілійовані компанії, співробітники, директори, агенти або будь-яка інша сторона, що бере участь у розробці, виробництві або доставці сайту, не несуть відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки будь-якого виду, що виникають в результаті або у зв’язку з використанням цього сайту або його вмісту. credit-online.ua не несе відповідальності за будь-які збитки або віруси, які можуть заразити ваше комп’ютерне обладнання або інше майно внаслідок вашого доступу до цього сайту або його використання, або завантаження будь-яких матеріалів, інформації, тексту, відео або аудіо з цього сайту.

7. Посилання на веб-сайти третіх осіб

Сайт може містити посилання на сайти, що належать або управляються іншими сторонами, ніж credit-online.ua. Такі посилання надаються вам для використання тільки за вашим бажанням. credit-online.ua не контролює і не несе відповідальності за зміст, умови конфіденційності, безпеки та функціональність таких сайтів. Не обмежуючи вищесказане, credit-online.ua спеціально відмовляється від будь-якої відповідальності за ці сайти:

 • Порушують права інтелектуальної власності третьої сторони;
 • Є неточними, неповними або містять оманливу інформацію;
 • Не мають комерційного характеру або не служать конкретній меті;
 • Не забезпечують належного рівня безпеки;
 • Містять віруси або інші елементи деструктивного характеру, або є непристойними або наклепницькими.

credit-online.ua також не підтримує зміст або будь-які інші продукти або послуги, що надаються на таких сайтах. Якщо ви посилаєтесь на такі сайти або на цей сайт, ви берете на себе ризик особисто, без дозволу credit-online.ua.

8. Зміни до цих Умов використання

credit-online.ua може в будь-який час і без попереднього повідомлення переглянути ці Умови використання, оновивши їх. Ви зобов’язані дотримуватися всіх таких змін і тому повинні періодично відвідувати цю сторінку нашого сайту для перегляду оновлених Умов використання.

Ви не можете використовувати цей сайт для розміщення або передачі будь-яких незаконних, загрозливих, неправдивих, оманливих, образливих, образливих, наклепницьких, вульгарних, непристойних, скандальних, підбурювальних, порнографічних, нецензурних або будь-яких інших матеріалів, які можуть становити або заохочувати поведінку, яка може вважатися кримінальним злочином, спричинити цивільну відповідальність або іншим чином порушувати будь-який закон. credit-online.ua буде повністю співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами або судовим наказом, що вимагає або наказує credit-online.ua розкрити особу будь-кого, хто розміщує або передає будь-яку таку інформацію або матеріали; ви погоджуєтеся з тим, що credit-online.ua, на власний розсуд, може припинити або призупинити ваше використання Сайту, якщо ви не дотримуєтесь цих Умов використання. Після такого призупинення або припинення, ви повинні (а) припинити використання Сайту і (б) знищити будь-які копії, зроблені з будь-якого його вмісту. Ви не будете покладати на Onlinecredit.ru відповідальність за будь-які збитки, витрати, зобов’язання, витрати (включаючи гонорари адвокатів) і суми врегулювання, пов’язані з будь-яким позовом, претензією або позовом, пред’явленим третьою стороною проти Onlinecredit.ru в результаті (а) недбалості, спотворення, помилки або бездіяльності з вашого боку, або (б) порушення вами Умов використання та чинних законів або нормативних актів.

Ви використовуєте цей сайт на свій страх і ризик. Ні credit-online.ua, ні його дочірні компанії, філії, директори або менеджери, ні його агенти або треті особи, які беруть участь у створенні, виробництві або доставці сайту, не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, штрафні, випадкові, спеціальні, побічні або інші збитки, пов’язані з використанням цього сайту або його змісту, на підставі договору, суворої відповідальності або іншим чином, навіть якщо вони були попереджені про можливість таких збитків.

9. Відмова від відповідальності

9.1 Веб-сайт credit-online.ua є особистим блогом. Думки, висловлені через вміст сайту, не є і не повинні розглядатися як фінансова консультація.

9.2 Відвідуючи та використовуючи веб-сайт credit-online.ua, Ви заявляєте, що Ви прочитали, зрозуміли та погоджуєтеся повністю дотримуватися Умов та положень використання цього веб-сайту.

9.3 Будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з положеннями Умов використання та/або Вмісту сайту, регулюються законодавством України. Відвідуючи та використовуючи Сайт, ви беззастережно погоджуєтеся з тим, що будь-який такий спір буде вирішуватися компетентними судами України, Києва.

9.4 Матеріали, опубліковані на цьому сайті, надаються виключно в загальних інформаційних цілях. Інформація, що міститься на цьому сайті, не обов’язково є точною, повною або актуальною. Жодна особа не повинна діяти або не діяти на підставі інформації, що міститься на цьому сайті.

9.5 У повній мірі, дозволеній законом, credit-online.ua (в тому числі від імені своїх співробітників) відмовляється від будь-якої відповідальності (включаючи відповідальність за недбалість) за дії або бездіяльність будь-якої особи, що виникають в результаті або у зв’язку з використанням або доступом до цього сайту, в тому числі:

 • будь-яку дію або бездіяльність, здійснену будь-якою особою при доступі, завантаженні, завантаженні будь-якого контенту, використанні, покладанні на будь-який матеріал на веб-сайті credit-online.ua або будь-якому іншому веб-сайті в Інтернеті або у зв’язку з ним;
 • будь-які помилки або упущення на веб-сайті credit-online.ua або будь-якому іншому веб-сайті в Інтернеті (включаючи, але не обмежуючись, помилки або упущення, що виникли в результаті недбалості та/або введення в оману будь-якої особи, яка бере участь у створенні та наданні Вмісту);
 • будь-яку затримку або перебої в доступі або використанні Сайту або будь-якого іншого сайту в Інтернеті (включаючи, але не обмежуючись, затримку або перебої, що виникли внаслідок недбалості та/або введення в оману будь-якої особи, яка бере участь у створенні та наданні Контенту).

9.6 Ви приймаєте і берете на себе весь ризик і відповідальність за будь-які втрати, збитки, витрати та інші наслідки, що виникають прямо або побічно в результаті використання вами веб-сайту credit-online.ua і/або будь-якої інформації або матеріалів, доступних на цьому веб-сайті.

9.7 Хоча credit-online.ua залишає за собою право на власний розсуд видаляти, редагувати або переміщати будь-яке повідомлення або інший матеріал, розміщений на сайті, він не зобов’язаний робити це. Жодна особа, яка бере участь у створенні та/або наданні Вмісту, не несе жодних юридичних або інших зобов’язань щодо оновлення інформації, що міститься на цьому сайті, або виправлення будь-яких неточностей, навіть якщо вони можуть стати очевидними пізніше.

9.8 credit-online.ua може на власний розсуд використовувати сайт з метою показу реклами будь-яких товарів та/або послуг, що з’являються на сайті третьої сторони (“постачальника”). Там, де в рекламному просторі (реклама) вказується логотип, продукт або де відображається будь-яка реклама, в максимальному обсязі, дозволеному законом, будь-яка така реклама або посилання не є і не повинна тлумачитися як:

 • схвалення з боку credit-online.ua;
 • схвалення або представлення credit-online.ua продуктів та/або послуг постачальника
 • рекомендацію або гарантію з боку credit-online.ua щодо або у зв’язку з продуктом та/або послугою Постачальника.

Відповідно, credit-online.ua, в повній мірі, дозволеній законом, не несе жодної відповідальності за пропонований продукт або послугу. Відвідувачі/користувачі веб-сайту credit-online.ua повинні покладатися на власні перевірки та приймати власні запевнення або гарантії щодо якості продуктів та/або послуг постачальника.

9.9 credit-online.ua не гарантує зміст або мету будь-якого сайту третьої сторони, адекватність або точність будь-якої інформації, що міститься на таких сайтах. Посилання або вказівки на будь-які такі сайти третіх осіб надаються вам виключно в інформаційних цілях. Onlinecredit.co.uk не пов’язаний, не підтримує і не схвалює такі сайти, їх вміст, а також осіб, які працюють або сприяють їх створенню і наданню. Використання або покладання на вміст цих сайтів здійснюється на власний ризик користувача.

9.10 credit-online.ua не заявляє і не гарантує, що будь-які файли, що відображаються або отримані з або через сайт, або будь-який інший сайт, на який є посилання, не містять комп’ютерних вірусів або інших дефектів. Будь-які такі файли надаються і можуть бути доступні або використані тільки на підставі того, що користувач бере на себе всю відповідальність за будь-які втрати, пошкодження або наслідки, що виникають прямо або опосередковано в результаті використання таких файлів.

9.11 Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, що міститься на веб-сайті credit-online.ua, якимось чином порушує ваші права, будь ласка, зв’яжіться з нами.

10. Застосовне право та юрисдикція

Ці Умови використання та використання цього сайту регулюються законодавством України. Компетентні суди України, Києва, мають виключну юрисдикцію над будь-якими суперечками, що виникають у зв’язку з положеннями цих Умов використання та/або Вмісту сайту, або у разі виникнення суперечок, в яких ці Умови використання та/або цей сайт вважатимуться фактами, що мають відношення до таких суперечок.