Довідка

Онлайн-кредити – це зручний спосіб отримати гроші швидко і легко, без необхідності проходити довгий процес оформлення заявки. Ось кілька поширених запитань про онлайн-кредити

Про сервіс Кредит онлайн®

Кредит онлайн® – фінансова компанія, що надає послуги онлайн кредитування з виплатою грошей на банківську карту. Унікальні технічні рішення дозволяють користуватися інтернет-сервісом цілодобово. Кожен українець може взяти кредит за кілька хвилин, заповнивши просту анкету. Для цього потрібно вибрати необхідну суму і термін, потім дочекатися рішення по заявці, і підписати договір з допомогою SMS коду.

Як взяти кредит?

Щоб отримати кредит, досить виконати кілька простих дій.

Виберіть підходящу пропозицію, і заповніть заявку, перейшовши на сайт кредитора.
Заповніть реєстраційну анкету та отримайте схвалення за заявкою.
Підтвердіть договір кредитування і через кілька хвилин отримаєте гроші на свою карту.

Мені не видали кредит, що робити?

У тих ситуаціях, коли обрана вами кредитна компанія відмовила у видачі позики, необхідно повторити процес пошуку підходящої пропозиції. Зверніть увагу, якщо у вас є незакритий кредит, або вам потрібно перекредитуватися, чи якщо ваша кредитна історія заплямована, необхідно вибирати ті компанії, які лояльно ставляться до проблемних клієнтів.

Чи можу я достроково погасити кредит?

Так. Ви можете погасити кредит достроково і таким чином зменшити вартість користування кредитом. В такому випадку ви сплачуєте відсотки лише за дні фактичного користування кредитом. Деталі та вартість кредиту ви можете побачити в особистому кабінеті клієнта.

Що станеться, якщо я не виконаю зобов’язання за кредитом?

Якщо ви свідомо ухиляєтеся від виконання своїх зобов’язань, кредитна компанія може почати процес стягнення боргу через суд. Крім того, інформація про вашу заборгованість буде передана до бюро кредитних історій, що негативно вплине на майбутні спроби отримати кредит у банках або кредитних компаніях.

Чи потрібно заповнювати анкету щоразу, коли я подаю заявку на кредит?

При першому зверненні до кожної кредитної установи ви повинні заповнити всі дані в анкеті.
При наступних зверненнях потрібно зайти в особистий кабінет, вибрати необхідну суму і термін кредиту.

Як швидко я можу отримати кредит на свою картку?

Прийняття рішення про видачу кредиту та зарахування коштів на банківську картку займає від 5 до 20 хвилин.
Іноді заявки розглядаються окремим спеціалістом, але це більш рідкісні випадки, і навіть тоді обробка також відбувається швидко. Клієнт не витрачає зайвого часу на очікування.
Більш детальну інформацію про порядок зарахування коштів на карткові рахунки за безготівковим розрахунком ви можете отримати у своєму банку.

Чи потрібно йти до офісу, щоб подати заявку на кредит і підписати договір?

Не потрібно йти до офісу. Ви можете подати заявку онлайн. Договір підписується в електронному вигляді. Кошти перераховуються на вказану вами банківську картку.

На що я можу отримати кредит?

Гроші доступні для будь-яких цілей. Ви абсолютно вільні у виборі того, на що витратити позичені кошти.