Кредит без відмови за 7 хвилин

Сума
500 грн
15000 грн
грн
Строк
днів
показати всі пропозиції
до 30 днів
від 30 днів
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
1-30 днів
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
1-365 днів
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
1-365 днів
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
1-365 днів

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

Сервіс Кредит-Онлайн® підбирає кращі компанії України, де можна взяти кредит без відмови. Наші клієнти використовують сервіс для пошуку МФО, що спеціалізуються на мікропозиках. Мікрофінансові організації дозволяють отримати гроші в позику за 5-15 хвилин.

У МФО не перевіряють документи і не вимагають довідки, зазвичай, звернення розглядається автоматично, – миттєво, або протягом 1-2 хвилин. Сьогодні кредит онлайн без відмови використовується молоддю, студентами, безробітними, і навіть людьми з обмеженими фізичними можливостями. З його допомогою можна вирішити термінові фінансові потреби, зазвичай в МФО не цікавиться на що будуть використані кошти.

Чому варто брати позику в Кредит-Онлайн®, а не в іншому місці

Ми гарантуємо позитивний розгляд заявки в 2/3 випадків. Це означає, що клієнт, незалежно від стану особистої історії в УБКІ, отримає кредит на карту або готівкою без відмови. Принцип роботи сервісу гарантує клієнту позитивне рішення по його заявці. Ми мінімізували кроки оформлення позики, відмовившись від застарілих методів. Це дозволило скоротити час, необхідний на оформлення та реєстрацію, а також відмовитись від вимог з надання повного пакета документів.

Процес оформлення заявки в Кредит-Онлайн® включає в себе тільки два кроки:

 1. Вказати необхідну вам суму грошей
 2. Заповнити просту анкету, що складається з 8 пунктів

Ми проаналізуємо ваш запит, і дамо рекомендації у вигляді списку мікрофінансових сервісів, готових позичити гроші без відмови. З вашого боку буде потрібно лише вибрати одну, або декілька пропозицій, (якщо подати кілька заявок, шанс отримати гроші не тільки збільшується, але і прискорюється).

Про умови отримання кредиту без відмови в МФО

Більшість наших позичальників – клієнтів МФО, в першу чергу цікавляться, чи буде схвалена заявка? Часто нам задають питання де терміново позичити гроші без відмови, де схвалять заявку? Відповіді на такі питання ніколи не бувають простими, тому що залежать від безлічі умов.

МФО приймає рішення про видачу позики, керуючись такими факторами: чи брав клієнт позики раніше, чи є інші відкриті кредити. Як погашався – вчасно, або були прострочення? Більшість сервісів застосовує скорингові системи аналітики, які перевіряють заявки автоматично. Це дозволяє значно прискорити ухвалення рішення.

Так само часто клієнти задають питання: чи буде схвалена заявка, якщо в кредитній історії присутня інформація про прострочення, відкриті позики, або при відсутності КІ? Відповідь на таке питання проста – статистично, стан кредитної історії для МФО не головний фактор. Отримати гроші в борг з поганою КІ так само реально, як і з чистою. Як ми вже говорили, рішення приймається на підставі інформації про дисципліну погашення позик. Клієнти які не допускають прострочень, але мають відкриті кредити, не отримають відмову. Щоб не допускати прострочень, потрібно пролонгувати термін дії поточної позики або розглянути можливість рефінансування.

Ми доступні цілодобово, без обмежень. Всі бажаючі можуть взяти кредит онлайн без відмови 24/7, вказавши у відповідній формі бажану суму грошей. Заявка буде розглянута навіть вночі.

Обмеження і вимоги до клієнтів та процесу оформлення

Оформлення позики в Кредит-Онлайн® і інших МФО, має деякі обмеження, що накладаються законодавством України та вищим фінансовим регулятором країни – НБУ.

 • Доступно тільки громадянам України віком від 18 років.
 • Відповідно до букви закону, і вимогам кредитора, необхідний паспорт і ідентифікаційний код.
 • Під час оформлення необхідно перебувати на території України.
 • Технічна сторона онлайн-кредитування вимагає наявності email адреси, мобільного телефону (смартфону), банківської картки українського банку.

Як уникнути прострочення і закрити кредит вчасно

Позитивна кредитна історія і відсутність прострочень дозволить без проблем взяти позику без відмови в будь-якій фінансовій установі. МФО і банки пропонують своїм клієнтам спеціальні інструменти, за допомогою яких можна уникнути прострочення, якщо немає можливості погасити кредит вчасно. В цьому випадку є два шляхи вирішення проблеми.

 1. Пролонгувати термін позики, продовживши його на більш тривалий час.
  Для цього потрібно оплатити поточні відсотки і активувати послугу (деякі кредитори можуть взяти додаткову комісію).
 2. Звернутися в іншу компанію або банк, з проханням про перекредитування і рефінансуванні поточної позики.
  У першому випадку, береться позика на погашення поточної позики, у другому, кредитор закриває поточну позику позичальника, і відкриває нову, в своїй. Як правило, в цьому випадку процентна ставка буде вищою.
 

Наші партнери

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.
Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.
Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.
Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.
Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00