Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією

Сума, грн
500 грн
27000 грн
Строк
днів
Два тижні
Місяць
Один рік
Пів року
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
14 297,67 – 276 072,03%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 238 371,92%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 542 068,32 %
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Строк
до 14 днів
Реальна річна процентна ставка
131 321,61 – 8 463 034 951,84%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
2 940,9 – 11 356,3%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
205 – 4767%
Максимальна сума
до 27000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 180 днів
Реальна річна процентна ставка
3,71 – 90 465,53%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

За статистикою за 2023 рік, щомісяця українці оформляють трохи менше мільйона кредитів (сюди входять як довгострокові іпотеки, так і мікрокредити). І не всі з них сплачуються вчасно. Якщо прострочення швидко не погашається, то перший крок кредитної організації – це передати інформацію про затримку в бюро кредитних історій. Для клієнта це означає, що в його кредитному рейтингу з’явилася позначка про прострочення, і за будь-якого запиту на кредит у майбутньому про це дізнаються. Погана кредитна історія може ускладнити отримання нового кредиту, особливо якщо клієнт і без того має якісь невідповідності за вимогами. 

Але це не означає, що отримати новий кредит стане взагалі нереально. 

Де вищий шанс отримати кредит із поганою кредитною історією

У банках України взяти кредит з поганою кредитною історією теоретично реально. Але на практиці більшість клієнтів отримають відмову. Шанс на схвалення є у тих, у кого прострочення було давно (хоча б від року тому), і в кого зараз є офіційна високооплачувана робота і тривалий стаж (хоча б 6 місяців) на одному місці. В інших випадках, а також якщо клієнт не підійде за якимось іншим фактором (а їх при перевірці в банку враховують чимало) – буде відмова за заявкою. 

Але є альтернатива: онлайн-кредит з поганою кредитною історією можна отримати в МФО. Мікрофінансові організації теж перевіряють КІ клієнта. Але якщо вона погана, то новий кредит все одно можуть видати. Приводом для відмови може стати тільки відкритий прострочений кредит. 

На яких умовах видадуть кредит із поганою кредитною історією 

Для нових клієнтів у МФО немає відмінностей: перший кредит МФО видасть за ставкою 0.01%. Термін кредитування при першому зверненні може бути від 3 до 15 днів. Якщо вчасно погасити перший кредит, з другого звернення в одну й ту саму компанію термін повернення збільшується до 30 днів. Також у МФО є пролонгація: якщо ви розумієте, що не встигаєте погасити кредит вчасно – можна подовжити термін дії договору, і такий кредит не вважатиметься простроченим. 

Що стосується суми: вперше можна взяти від 500 до 15 000 грн. У деяких МФО максимальна планка для нових клієнтів може бути трохи нижчою. Залежно від ситуації клієнта, йому також можуть занизити цей ліміт. Наприклад, якщо прострочення у нього було нещодавно, або якщо прострочень було багато, то при першому зверненні йому можуть запропонувати не більше 7000 грн. Цей параметр не точний, він визначається менеджером МФО вже після того, коли він отримає заявку від позичальника. 

В іншому вимог у МФО набагато менше, ніж у банку: 

 • вік клієнта має бути від 18 до 65 років;
 • постійне джерело доходу потрібне, але МФО його не перевіряють – довідку з місця роботи приносити не потрібно;
 • не потрібні поручителі та застава. 

Як підвищити шанси на отримання кредиту з поганою кредитною історією 

Навіть у МФО клієнтам з поганою кредитною історією все-таки можуть відмовити у видачі нової позики. Але можна підвищити шанси на схвалення заявки, якщо дотримуватися цих правил: 

 1. Не подавати одночасно кілька заявок у різні МФО. Це відображається, коли менеджер перевірятиме кредитний рейтинг клієнта. Якщо клієнт подає кілька заявок – це означає, що він сам розуміє високий шанс відмови, тому сподівається, що хоч десь, та схвалять. Але все відбувається навпаки: якщо менеджер бачить кілька заявок у різні компанії – найімовірніше, він відхилить запит.
 2. Уважно заповнювати анкету. Випадкові помилки не критичні, через неправильно написану літеру в адресі або пропущений пробіл запит не відхилять. Але це зайвий мінус (нехай і невеликий) в очах менеджера – бо людина, яка звертається за кредитом, має бути уважною. 
 3. Не запитувати несумірну суму. Наприклад: ви вказали свій дохід 18 000 грн, і хочете отримати кредит 15 000 грн. У такому разі високий шанс, що відмовлять навіть клієнту з позитивною кредитною історією (або не відмовлять, а запропонують взяти менше). Якщо все ж таки потрібно отримати більше, то краще вибрати максимальний термін погашення. 
 4. Якщо є довідка про доходи – додати її. Офіційний дохід серйозно підвищує шанс на схвалення заявки. Особливо якщо клієнт хоча б 3 місяці відпрацював на одному місці, у нього є якась спеціалізація, і він отримує не мінімальну зарплату. 
 5. Закрити інші кредити. Якщо у клієнта не просто зіпсована кредитна історія, а є непогашені позики в інших компаніях – це додатково ускладнює отримання нового кредиту. Якщо є можливість, то спочатку рекомендується закрити інші кредити. Або вказати в заявці, що гроші потрібні саме для цієї мети, а не для купівлі чогось. 
 6. Поліпшити кредитну історію. Це легко зробити за допомогою мікрокредиту: навіть взяті 500 грн відображаються в кредитній історії. Якщо останній запис у КІ буде про взятий і вчасно погашений кредит – це її поліпшить. А отже, і шанси на те, що новий кредит, уже на більшу суму, отримати буде легше. 
 7. Розраховувати суму і термін так, щоб ви точно встигли погасити кредит. Якщо кредитна історія вже зіпсована, і ви допустите нове прострочення – це посилить проблему. Отримати новий кредит після такого буде ще складніше. 

Як взяти кредит із поганою кредитною історією 

Що знадобиться: ІПН та український паспорт (або їхні фотографії чи скани), мобільний телефон із номером будь-якого українського оператора, Інтернет і банківська картка будь-якого банку України, на яку можна переказувати гроші іншим користувачам. 

Оскільки в Україні працює не один десяток мікрофінансових організацій, самостійно можна дуже довго порівнювати їхні умови, і все одно не знайти найкращий варіант. Найпростіше використовувати сервіс порівнянь – сайт, на якому в одному місці вже зібрані пропозиції українських МФО. 

Щоб отримати кредит з його допомогою, вам потрібно: 

 1. Відфільтрувати список, якщо у вас є якісь конкретні критерії. Наприклад, не всі МФО видають кредити на 3 дні – у деяких мінімальний термін повернення становить 5 днів. 
 2. У списку тих, що залишилися, вибрати вподобану МФО. 
 3. Перейти на її сайт і зареєструватися на свій мобільний номер. 
 4. Заповнити всі поля в анкеті.
 5. До анкети додати фото або скани документів. 
 6. Прив’язати банківську карту. Для цього потрібно ввести всі її дані, і відправити СМС для підтвердження прив’язки. Якщо на цьому етапі виникли труднощі – перевірте в онлайн-банкінгу чи застосунку, чи дозволені онлайн-платежі з картки. Якщо ні, то дозвольте їх: для прив’язки з рахунку має списатися близько 1 грн. Якщо переживаєте за безпеку своїх грошей – встановіть ліміт на списання в розмірі 10 грн, а після прив’язки картки забороніть онлайн-платежі. 
 7. Створити заявку на отримання кредиту. Для цього потрібно просто вказати суму і термін погашення. 
 8. Дочекатися рішення. Розглядати заявку можуть до 30 хвилин, якщо ви вперше звертаєтеся в обрану МФО, особливо якщо ваша кредитна історія зіпсована: менеджеру потрібно буде уважніше перевіряти такий запит. На цьому етапі він може зателефонувати вам, тому будьте готові прийняти дзвінок. Коли рішення буде ухвалено, відповідь прийде в СМС, на email, і в сповіщенні на смартфоні (якщо у МФО є застосунок, і ви його встановили). 
 9. Підписати кредитний договір. Якщо кредит схвалили, то договір прийде на email. Замість підпису від руки потрібно відправити СМС-код. 

Після надсилання коду ви отримаєте гроші на прив’язану картку в найближчі хвилини, а в особистому кабінеті на сайті або в додатку МФО з’явиться інформація про взятий кредит. 

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00