Гроші до зарплати

Сума, грн
500 грн
27000 грн
Строк
днів
Два тижні
Місяць
Один рік
Пів року
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
14 297,67 – 276 072,03%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 238 371,92%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 542 068,32 %
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Строк
до 14 днів
Реальна річна процентна ставка
131 321,61 – 8 463 034 951,84%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
2 940,9 – 11 356,3%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
205 – 4767%
Максимальна сума
до 27000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 180 днів
Реальна річна процентна ставка
3,71 – 90 465,53%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

За статистикою УНІАН і РБК Україна за останні кілька років, близько 40% українців живуть від зарплати до зарплати. Це означає, що будь-яка проблема з грошима, або будь-яка незапланована витрата перетворюється на складне питання: де взяти суму, якої не вистачає, щоб закрити фінансовий пролом?

У таких випадках доводиться шукати, де швидко отримати гроші до зарплати. За статистикою тих же порталів, приблизно кожен п’ятий українець користується такою послугою в кредитних організаціях.

Які компанії видають гроші до зарплати

Мікропозику до ЗП можна отримати в мікрофінансовій організації. В Україні налічується кілька десятків таких компаній, що мають ліцензію Нацкомфінпослуг. Банки ж спеціалізуються на видачі більших сум, у середньому від кількох десятків тисяч гривень, і на термін від кількох місяців. Якщо людині потрібно купити щось дороге, то така послуга актуальна. Але якщо йдеться про невелику суму на поточні витрати, яку вона планує швидко повернути – то звертатися потрібно саме в МФО.

Переваги та недоліки мікрокредитування

Якщо порівнювати умови кредитування в МФО і в банку, то для швидкої позики до ЗП підходить тільки варіант з МФО. Його послуги кращі, тому що:

  • гроші будуть у клієнта протягом години, тоді як на банківський кредит доведеться чекати кілька робочих днів;
  • гроші можна буде знімати готівкою або залишити на картці, і витрачати на будь-які потреби (тоді як у банку обов’язково запитують мету отримання кредиту, і можуть відмовити, якщо вона здасться менеджеру недостатньо вагомою);
  • від клієнта не вимагають довідки з місця роботи, чистої кредитної історії, і в іншому вимог менше (вік може бути від 18 до 65 років, розмір доходу не має головного значення, наявність відкритих кредитів в інших місцях не призведе до відмови);
  • можна брати невелику суму і на короткий термін (зазвичай від 500 грн і від 1 дня, тобто взяту позику можна закрити з найближчої зарплати, тоді як банківський кредит розтягується на місяці);
  • кредит доступний 24/7 (не у всіх МФО, але у більшості українських компаній видача позик до ЗП здійснюється цілодобово, тоді як у банк можна звернутися тільки в робочий час).

Як взяти гроші до зарплати в Україні: покрокова інструкція

Оскільки в Україні працює не один десяток МФО, і у більшості з них умови приблизно однакові, або дуже схожі – у людини, яка вперше вирішила взяти кредит до ЗП, виникнуть труднощі. Вибирати і порівнювати різні пропозиції вручну доведеться дуже довго, і не факт, що якісь відмінності знайдуться.

Тому простіше використовувати сервіс порівняння, який покаже список МФО за рейтингом, і відфільтрує пропозиції за вашими критеріями. Наприклад, не у всіх МФО є кредитування на 1-4 дні – деякі видають гроші на термін від 5 днів. А через сервіс порівнянь можна відразу побачити, яка організація готова видати гроші менш ніж на 5 днів.

Покроково процедура отримання грошей до зарплати на карту виглядає так:

  1. Якщо ви не знаєте, в якій МФО краще взяти гроші – зайдіть на сервіс порівнянь, введіть потрібні критерії, і в списку, що з’явився, виберіть вподобану компанію. 
  2. Перейдіть на сайт обраної МФО та зареєструйте акаунт. Для реєстрації потрібен лише мобільний номер будь-якого українського оператора. 
  3. Введіть інформацію про себе в анкеті, і прикріпіть фото документів. Потрібні скан або фото паспорта та ІПН, а з даних – ПІБ, адреса, email, місце роботи та розмір зарплати. Деякі МФО можуть запитувати додаткову інформацію, але не всі, і в невеликому обсязі. 
  4. Прив’яжіть карту, на яку будете отримувати гроші. При онлайн-оформленні МФО видають гроші тільки на карту, видану на ім’я цього ж клієнта. Тобто ви не можете оформити позику на родича або друга. 
  5. Створіть заявку для отримання кредиту. Вона оформляється зазвичай на головній сторінці сайту. Форма часто має вигляд онлайн-калькулятора. У ньому потрібно ввести суму і кількість днів. 
  6. Дочекайтеся відповіді за заявкою. Заявка розглядається спочатку автоматизованою системою, а потім вручну оператором. Зазвичай на розгляд при першому зверненні йде до півгодини. Новому клієнту, якщо він вказав невідповідні зарплату і розмір кредиту, можуть запропонувати меншу суму. Наприклад, якщо ви вказали, що ваша зарплата 19 000 грн, і ви хочете взяти 15 000 грн – високий шанс, що вам відмовлять і запропонують, наприклад, 11 000. Відповідь надсилають і в СМС, і на email, і в особистому кабінеті на сайті МФО. А якщо у МФО є додаток, і ви його встановили – то і туди прийде повідомлення. 
  7. Прочитайте кредитний договір. Якщо вашу заявку схвалено, то договір прийде одразу разом із відповіддю. 
  8. Якщо остаточно готові брати кредит – підпишіть договір. Для цього потрібно відправити СМС-код.

Щойно договір буде підписано – в особистому кабінеті МФО з’явиться інформація про взятий кредит, і найближчими кількома хвилинами гроші надійдуть на прив’язану картку.

Що потрібно знати, перш ніж брати гроші до зарплати: поради клієнтам

Усі страшилки про мікропозики, які ходять в Інтернеті, пов’язані тільки з одним: з великими простроченнями. Будь-яка кредитна організація – хоч банк, хоч МФО – вводить додаткові комісії та штрафи, якщо клієнт не повертає гроші вчасно. Тому всі поради стосуються того, щоб не допустити прострочень:

  1. Не беріть кредит, якщо в ньому немає гострої потреби. Якщо проблему можна розв’язати без позики (наприклад, якщо немає грошей до зарплати, щоб заплатити за домашній Інтернет – можна потерпіти кілька-трійку днів), або якщо можна взяти в борг у родичів чи друзів, то краще так і зробити. 
  2. Не беріть гроші на речі та послуги, без яких можна обійтися. Новий смартфон, якщо старому всього півтора року і він відмінно працює – це надмірність. Нова куртка, якщо стара порвалася, іншої немає, а попереду ще кілька тижнів зими – це незамінна покупка. 
  3. Не беріть більше, ніж потрібно. Якщо потрібна річ коштує 8000 грн – не беріть 12 000 грн: найімовірніше, залишок ви теж витратите. Але відсотки доведеться заплатити і за нього, і повертати його теж доведеться. 
  4. Не беріть кредит впритул ні за сумою, ні за терміном. Наприклад, якщо у вас зарплата 15-го числа – не беріть кредит до 15-го. Якщо зарплату затримають, або якщо у вас виникнуть термінові справи, які завадять погасити позику – може виникнути прострочення. 
  5. Одразу уточнюйте, які в МФО є способи погашення кредиту, і які в них умови (комісія, термін транзакції). Зазвичай закрити кредит можна з картки, і переказ прийде протягом кількох хвилин. Але платежі через банк або термінал можуть йти кілька робочих днів, і з них може братися комісія в кілька відсотків. У такому разі відправляти платіж потрібно заздалегідь, і додатково платити за комісію. Якщо вам потрібно закрити кредит у п’ятницю 10-го числа, і ви надішлете платіж через банк у п’ятницю 10-го числа – скоріш за все, гроші надійдуть на рахунок МФО в понеділок, 13-го, тобто виникне 3 дні прострочення. Це ж стосується і комісії: якщо вам потрібно погасити 8000 грн, ви надішлете рівно цю ж суму, а банк візьме 2% комісії – для погашення не вистачить 160 грн.

Після відправлення грошей перевірте, що кредит погашено. Це можна робити в особистому кабінеті через сайт. Також бажано ще зателефонувати в МФО й уточнити в менеджера, що позику закрито. А ще краще взяти в кредитній організації папір про те, що кредит закрито, боргів немає. І через кілька тижнів рекомендується перевірити свою кредитну історію в будь-якому великому бюро кредитних історій. У БКІ має з’явитися інформація про взятий і закритий кредит.

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00