Гроші до зарплати

Сума, грн
100 грн
150000 грн
Строк
днів
Два тижні
Місяць
Один год
Один рік
Пів року
Пол года
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
14 297,67 – 276 072,03%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 238 371,92%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 542 068,32 %
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Строк
до 14 днів
Реальна річна процентна ставка
131 321,61 – 8 463 034 951,84%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
2 940,9 – 11 356,3%
Максимальна сума
до 150000 грн
Відсоток
від 1,15%
Строк
до 169 днів
Реальна річна процентна ставка
9127.54 – 27087.69%
Максимальна сума
до 12000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
3,84 – 3 602,35%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

За статистикою УНІАН і РБК Україна за останні кілька років, близько 40% українців живуть від зарплати до зарплати. Це означає, що будь-яка проблема з грошима, або будь-яка незапланована витрата перетворюється на складне питання: де взяти суму, якої не вистачає, щоб закрити фінансовий пролом?

У таких випадках доводиться шукати, де швидко отримати гроші до зарплати. За статистикою тих же порталів, приблизно кожен п’ятий українець користується такою послугою в кредитних організаціях.

Які компанії видають гроші до зарплати

Мікропозику до ЗП можна отримати в мікрофінансовій організації. В Україні налічується кілька десятків таких компаній, що мають ліцензію Нацкомфінпослуг. Банки ж спеціалізуються на видачі більших сум, у середньому від кількох десятків тисяч гривень, і на термін від кількох місяців. Якщо людині потрібно купити щось дороге, то така послуга актуальна. Але якщо йдеться про невелику суму на поточні витрати, яку вона планує швидко повернути – то звертатися потрібно саме в МФО.

Переваги та недоліки мікрокредитування

Якщо порівнювати умови кредитування в МФО і в банку, то для швидкої позики до ЗП підходить тільки варіант з МФО. Його послуги кращі, тому що:

 • гроші будуть у клієнта протягом години, тоді як на банківський кредит доведеться чекати кілька робочих днів;
 • гроші можна буде знімати готівкою або залишити на картці, і витрачати на будь-які потреби (тоді як у банку обов’язково запитують мету отримання кредиту, і можуть відмовити, якщо вона здасться менеджеру недостатньо вагомою);
 • від клієнта не вимагають довідки з місця роботи, чистої кредитної історії, і в іншому вимог менше (вік може бути від 18 до 65 років, розмір доходу не має головного значення, наявність відкритих кредитів в інших місцях не призведе до відмови);
 • можна брати невелику суму і на короткий термін (зазвичай від 500 грн і від 1 дня, тобто взяту позику можна закрити з найближчої зарплати, тоді як банківський кредит розтягується на місяці);
 • кредит доступний 24/7 (не у всіх МФО, але у більшості українських компаній видача позик до ЗП здійснюється цілодобово, тоді як у банк можна звернутися тільки в робочий час).

Як взяти гроші до зарплати в Україні: покрокова інструкція

Оскільки в Україні працює не один десяток МФО, і у більшості з них умови приблизно однакові, або дуже схожі – у людини, яка вперше вирішила взяти кредит до ЗП, виникнуть труднощі. Вибирати і порівнювати різні пропозиції вручну доведеться дуже довго, і не факт, що якісь відмінності знайдуться.

Тому простіше використовувати сервіс порівняння, який покаже список МФО за рейтингом, і відфільтрує пропозиції за вашими критеріями. Наприклад, не у всіх МФО є кредитування на 1-4 дні – деякі видають гроші на термін від 5 днів. А через сервіс порівнянь можна відразу побачити, яка організація готова видати гроші менш ніж на 5 днів.

Покроково процедура отримання грошей до зарплати на карту виглядає так:

 1. Якщо ви не знаєте, в якій МФО краще взяти гроші – зайдіть на сервіс порівнянь, введіть потрібні критерії, і в списку, що з’явився, виберіть вподобану компанію. 
 2. Перейдіть на сайт обраної МФО та зареєструйте акаунт. Для реєстрації потрібен лише мобільний номер будь-якого українського оператора. 
 3. Введіть інформацію про себе в анкеті, і прикріпіть фото документів. Потрібні скан або фото паспорта та ІПН, а з даних – ПІБ, адреса, email, місце роботи та розмір зарплати. Деякі МФО можуть запитувати додаткову інформацію, але не всі, і в невеликому обсязі. 
 4. Прив’яжіть карту, на яку будете отримувати гроші. При онлайн-оформленні МФО видають гроші тільки на карту, видану на ім’я цього ж клієнта. Тобто ви не можете оформити позику на родича або друга. 
 5. Створіть заявку для отримання кредиту. Вона оформляється зазвичай на головній сторінці сайту. Форма часто має вигляд онлайн-калькулятора. У ньому потрібно ввести суму і кількість днів. 
 6. Дочекайтеся відповіді за заявкою. Заявка розглядається спочатку автоматизованою системою, а потім вручну оператором. Зазвичай на розгляд при першому зверненні йде до півгодини. Новому клієнту, якщо він вказав невідповідні зарплату і розмір кредиту, можуть запропонувати меншу суму. Наприклад, якщо ви вказали, що ваша зарплата 19 000 грн, і ви хочете взяти 15 000 грн – високий шанс, що вам відмовлять і запропонують, наприклад, 11 000. Відповідь надсилають і в СМС, і на email, і в особистому кабінеті на сайті МФО. А якщо у МФО є додаток, і ви його встановили – то і туди прийде повідомлення. 
 7. Прочитайте кредитний договір. Якщо вашу заявку схвалено, то договір прийде одразу разом із відповіддю. 
 8. Якщо остаточно готові брати кредит – підпишіть договір. Для цього потрібно відправити СМС-код.

Щойно договір буде підписано – в особистому кабінеті МФО з’явиться інформація про взятий кредит, і найближчими кількома хвилинами гроші надійдуть на прив’язану картку.

Що потрібно знати, перш ніж брати гроші до зарплати: поради клієнтам

Усі страшилки про мікропозики, які ходять в Інтернеті, пов’язані тільки з одним: з великими простроченнями. Будь-яка кредитна організація – хоч банк, хоч МФО – вводить додаткові комісії та штрафи, якщо клієнт не повертає гроші вчасно. Тому всі поради стосуються того, щоб не допустити прострочень:

 1. Не беріть кредит, якщо в ньому немає гострої потреби. Якщо проблему можна розв’язати без позики (наприклад, якщо немає грошей до зарплати, щоб заплатити за домашній Інтернет – можна потерпіти кілька-трійку днів), або якщо можна взяти в борг у родичів чи друзів, то краще так і зробити. 
 2. Не беріть гроші на речі та послуги, без яких можна обійтися. Новий смартфон, якщо старому всього півтора року і він відмінно працює – це надмірність. Нова куртка, якщо стара порвалася, іншої немає, а попереду ще кілька тижнів зими – це незамінна покупка. 
 3. Не беріть більше, ніж потрібно. Якщо потрібна річ коштує 8000 грн – не беріть 12 000 грн: найімовірніше, залишок ви теж витратите. Але відсотки доведеться заплатити і за нього, і повертати його теж доведеться. 
 4. Не беріть кредит впритул ні за сумою, ні за терміном. Наприклад, якщо у вас зарплата 15-го числа – не беріть кредит до 15-го. Якщо зарплату затримають, або якщо у вас виникнуть термінові справи, які завадять погасити позику – може виникнути прострочення. 
 5. Одразу уточнюйте, які в МФО є способи погашення кредиту, і які в них умови (комісія, термін транзакції). Зазвичай закрити кредит можна з картки, і переказ прийде протягом кількох хвилин. Але платежі через банк або термінал можуть йти кілька робочих днів, і з них може братися комісія в кілька відсотків. У такому разі відправляти платіж потрібно заздалегідь, і додатково платити за комісію. Якщо вам потрібно закрити кредит у п’ятницю 10-го числа, і ви надішлете платіж через банк у п’ятницю 10-го числа – скоріш за все, гроші надійдуть на рахунок МФО в понеділок, 13-го, тобто виникне 3 дні прострочення. Це ж стосується і комісії: якщо вам потрібно погасити 8000 грн, ви надішлете рівно цю ж суму, а банк візьме 2% комісії – для погашення не вистачить 160 грн.

Після відправлення грошей перевірте, що кредит погашено. Це можна робити в особистому кабінеті через сайт. Також бажано ще зателефонувати в МФО й уточнити в менеджера, що позику закрито. А ще краще взяти в кредитній організації папір про те, що кредит закрито, боргів немає. І через кілька тижнів рекомендується перевірити свою кредитну історію в будь-якому великому бюро кредитних історій. У БКІ має з’явитися інформація про взятий і закритий кредит.

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00