Позика на карту

Сума, грн
100 грн
150000 грн
Строк
днів
Два тижні
Місяць
Один год
Один рік
Пів року
Пол года
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
14 297,67 – 276 072,03%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 238 371,92%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 542 068,32 %
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Строк
до 14 днів
Реальна річна процентна ставка
131 321,61 – 8 463 034 951,84%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
2 940,9 – 11 356,3%
Максимальна сума
до 150000 грн
Відсоток
від 1,15%
Строк
до 169 днів
Реальна річна процентна ставка
9127.54 – 27087.69%
Максимальна сума
до 12000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
3,84 – 3 602,35%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

Відсоткова ставка – не єдиний важливий параметр позики. У деяких випадках у пріоритеті можуть виявитися швидкість, простота і спосіб отримання грошей. Наприклад – якщо зарплату затримали на 2-3 дні, а на ці гроші вже були побудовані термінові плани: відпочинок із заброньованими квитками, або важливий похід до стоматолога. Звертатися до рідних чи друзів і брати в них у борг – не всі хочуть, і це теж не завжди швидка справа. 

Тому найпростіше звернутися по позику. 

У яких компаніях найпростіше отримати позику на карту?

Кредити в Україні видають компанії двох видів: банки і мікрофінансові організації. Якщо порівняти їхні послуги за простотою і швидкістю видачі позики, то беззастережно перемагають МФО. 

Чим позика онлайн відрізняється від банківської?

Порівняємо банківську споживчу позику з позикою на карту в МФО: 

Позика в МФО Споживча позика в банку
Мінімальна та максимальна суми, грн від 500 до 20 000, при першому кредиті до 12 000 у середньому від 50 000 і до кількох сотень тисяч, у деяких банків є позики на менші суми
Термін погашення до 30 днів, у деяких МФО є середньострокові позики до 45-180 днів зазвичай від кількох місяців до кількох років
Кількість і частота платежів один платіж не пізніше, ніж закінчується термін дії договору, але можна погасити позику достроково або вносити платежі частинами є стогий графік платежів з датами і сумами, за дострокове погашення можуть брати додаткову комісію
Мета отримання будь-яка про мету позики обов’язково запитають, для купівлі товару можуть запропонувати оформити розстрочку
Як можна використовувати гроші гроші приходять на звичайну банківську картку будь-якого банку, їх можна надіслати іншій людині, оплатити покупку з картки, або зняти готівку якщо гроші надійшли на карту, за зняття готівки можуть стягувати додатковий відсоток
Вимоги до клієнта Вік від 18 до 65 років, є українське громадянство, немає відкритих прострочених кредитів Є офіційне працевлаштування, стаж на поточному місці роботи від 6 місяців, хороша чи чиста кредитна історія, вік від 24 до 55 років, і ще більше другорядних факторів, через які можуть відмовити

Умови видачі онлайн-позик на карту в Україні

Усі українські МФО пропонують приблизно однакові умови. Для наочності наведемо реальні дані від однієї з найбільших мікрофінансових організацій у країні – Credit7:

 • перший кредит – під 0.01% на день, на строк від 5 до 30 днів, на суму від 500 до 15 000 грн;
 • з другого кредиту і далі – під 2% на день, на строк від 5 до 30 днів, на суму від 500 до 30 000 грн. 

І нові, і постійні клієнти можуть звернутися по позику цілодобово: компанія розглядає заявки і у вихідні дні, і у свята, і в неробочий час (тобто між 17.00 вечора і 08.00 ранку). Для отримання грошей потрібні тільки українські паспорт та ІПН. Якщо є довідка про доходи – її теж можна надати за бажанням. Без неї МФО не відмовляють у позиці, але вищий шанс, що з першого разу схвалять більшу суму. 

Як отримати онлайн-позику на картку: покрокова інструкція

Розберемо покроково процедуру оформлення – для тих, хто звертається по онлайн-позику на картку вперше. Вам знадобиться: 

 • телефон (під час оформлення позики менеджер може зателефонувати для уточнення, особливо якщо це перше звернення до компанії);
 • паспорт та ІПН, або їхні фото чи скани;
 • близько 1 години бути на зв’язку – на випадок, якщо заявку надішлють на дозаповнення, або в ній виявлять помилку, або менеджер вирішить зателефонувати;
 • картка будь-якого українського банку на ваше ім’я, на яку можна отримувати гроші (тобто студентська або пенсійна можуть не підійти, якщо на них не можна отримати переказ від інших людей);
 • Інтернет. 

Оформити кредит можна через сайт або мобільний додаток (свої додатки є не у всіх МФО). Діяти потрібно так: 

 1. Зареєструвати акаунт. Для реєстрації потрібен номер мобільного. На нього прийде СМС із кодом підтвердження. 
 2. Заповнити анкету. Полів в анкеті небагато: ПІБ, адреса, email, загальна інформація про доходи, але без підтвердження довідкою. 
 3. Прикріпити фото або скани документів. Суворих вимог до них немає, головне – щоб уся інформація на фото була помітна, було видно всі кути документа, і не було слідів редагування. 
 4. Прив’язати карту. Це потрібно, щоб менеджер МФО переконався, що кредит оформляє справжній власник картки, а не шахрай, який заволодів чужими документами. Для прив’язки введіть усі дані (номер картки, місяць і рік та CVV), і ще раз надішліть СМС-код. 
 5. Подати заявку на видачу позики. Вона заповнюється в онлайн-калькуляторі. Вказати потрібно суму і кількість днів. Поруч із калькулятором одразу покаже, скільки грошей потрібно повернути, окремо – суму за відсотковою ставкою за весь термін, і дату, до якої позику потрібно повністю погасити. Цю дату можна відразу встановити в нагадування на смартфоні, щоб не забути. 
 6. Дочекатися відповіді. У перший раз заявку можуть розглядати 15-30 хвилин, рідко довше. На цьому етапі вам може зателефонувати менеджер. 
 7. Отримати рішення. Воно приходить на email, в СМС, і в повідомленні на смартфоні, якщо ви встановили додаток МФО. 
 8. Підписати договір. Якщо заявку схвалили, разом із відповіддю на email і в додаток надішлють і електронний документ. Прочитайте його про всяк випадок – у ньому ще раз прописані всі умови. Якщо все влаштовує – залишається відправити СМС-код, який замінює підпис від руки під документом. 

Тепер в особистому кабінеті має відобразитися, що ви взяли позику. Гроші мають надійти на картку в найближчі кілька хвилин. Якщо через 5-10 хвилин переказ не прийшов – можна писати або телефонувати в техпідтримку МФО. 

Поради перед оформленням позики онлайн

Перелічимо поради, які допоможуть уникнути проблем: 

 1. Не беріть позику на не-важливі речі. Купівля нового смартфона, якщо старий куплений торік і відмінно працює – це не привід брати позику. Похід до хорошого стоматолога в неділю, якщо розболівся зуб і немає сил чекати черги в поліклініку через 1-2 тижні – це вагомий привід для позики. 
 2. Не беріть кредит, якщо не впевнені, що зможете його повернути вчасно. Навіть якщо гроші потрібні терміново – у разі прострочення борг почне зростати швидше, і повертати його буде складніше. 
 3. Якщо є можливість – погашайте кредит заздалегідь, а не в останній день. По-перше, так ви заплатите менше: відсотки в МФО нараховуються тільки за дні реального користування. Взяли кредит на 15 днів, але погасили за 10 – відсотки заплатите тільки за 10. По-друге – буде запас часу. Якщо відправити переказ наприкінці робочого дня в останній день дії договору, і транзакція затримається і прийде завтра – утвориться прострочення. Невелике, але його все одно доведеться оплачувати. 
 4. Беріть стільки, скільки потрібно. Заздалегідь дізнайтеся, яка сума потрібна, і запросіть трохи більше (про всяк випадок, якщо МФО вирішить знизити суму). Наприклад, якщо на прийом у стоматолога потрібні 5000 грн – запросіть 6000 грн. Не потрібно запитувати 15 000: по-перше, ви платитимете більше за користування позикою, по-друге – з’явиться спокуса витратити “вільні” (але кредитні) гроші на щось іще, крім походу до лікаря.  
 5. Вивчіть умови позики, перш ніж брати її. Дізнайтеся, які є способи погашення, який відсоток беруть за перекази за ними, скільки часу йде переказ кожним способом. Дізнайтеся, чи може погасити позику інша людина за номером вашого договору. Дізнайтеся, чи є комісії за погашення достроково або частинами. Дізнайтеся, з якого дня починають рахувати підвищений відсоток у разі прострочення (деякі МФО дають додатково 1-2 дні понад термін дії договору). Дізнайтеся, коли і як можна зв’язатися з техпідтримкою. 
 6. Після того, як ви закрили взяту позику – перевірте, що ця інформація скрізь оновилася. Зайдіть в особистий кабінет у МФО, про всяк випадок візьміть паперову довідку про закриття позики або відсутність заборгованості в цій компанії. А через 1-2 місяці перевірте свою кредитну історію – що в ній теж показано погашену позику. 

Якщо узагальнити: для позик у МФО діють ті самі поради, що й для банківських позик. Головне правило – зробити так, щоб не вийшло прострочення, бо за нього збільшується відсоткова ставка. А ще прострочення відображається в кредитній історії, тому через нього можуть виникнути складнощі з отриманням наступних позик. 

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00