Кредити онлайн цілодобово

Сума, грн
500 грн
27000 грн
Строк
днів
Один рік
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Максимальна сума
до 27000 грн
Відсоток
від 0,01%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

Для позичальника, який бажає взяти кредит, окрім відсоткової ставки та інших умов, важливим фактором може стати і режим роботи кредитної організації. Причина в тому, що від цього залежить швидкість розгляду. Компанії, які працюють з перервами і тільки в будні дні, відповідатимуть повільніше. Тому в разі термінового випадку потрібно звертатися туди, де кредити видають у режимі 24/7. 

Які компанії видають кредити 24/7 в Україні?

Головний мінус отримання кредиту в банку – це його швидкість. А точніше – повільність. Розгляду заявки доведеться чекати кілька робочих днів, навіть якщо ви подаєте її в банк, чиїм клієнтом уже є, і якщо йдеться про мінімальну суму. Причому попереднє рішення зазвичай обіцяють дати швидко, але більш точні умови вже доведеться чекати. 

До того ж банки мають режим роботи і розглядають заявки тільки в робочий час. Це означає, що якщо ви подали заявку після обіду в п’ятницю – фахівець почне її розглядати тільки в понеділок. Додаємо ще кілька днів на сам розгляд, і виходить, що відповіді можна чекати до середи-четверга. 

Але крім банків отримати кредит можна і в МФО. Мікрофінансові організації розглядають заявки цілодобово, і витрачають на це не більше години для нових клієнтів. А тим, хто звертається в одну й ту саму компанію вдруге або частіше – відповідь можуть надіслати протягом 5-15 хвилин, оскільки всі дані про клієнта вже є в базі. 

Ситуації, в яких стане в пригоді цілодобовий кредит

Допомога цілодобових кредитних компаній знадобиться в ситуаціях, коли час має значення. Розглянемо кілька випадків із реального життя: 

 • у п’ятницю вночі захворів зуб, чекати понеділка і йти в держполіклініку немає терпіння через біль, тож потрібно терміново їхати в цілодобову приватну стоматологію;
 • прийшло повідомлення про знижку на смартфон, який ви додали в “Вибране” і збиралися купити після зарплати, за акцією на нього знизили ціну на 40%, але вона діє тільки 1 годину;
 • зламався інструмент для паяння труб, який потрібен для роботи вже сьогодні ввечері, бо замовник чекає, що його замовлення буде виконано за вихідні – тобто терміново потрібно купувати нове обладнання;
 • начальник у день зарплати повідомив, що виплата затримується на кілька днів, а ви вже налаштували важливі плани на ці гроші, які не можна скасувати – наприклад, забронювали відпочинок у спа;
 • далеко від дому зламався автомобіль або смартфон, і поломку терміново потрібно лагодити (або купувати новий смартфон). 

У подібних випадках головне значення має саме час. Із хворим зубом кожна хвилина тягнеться вічність і приносить муку, знижка може швидко згоріти, і доведеться платити за потрібний товар повну ціну, через зламаний інструмент можна втратити замовника, прибуток і зіпсувати репутацію, а плани, що зірвалися через затримку зарплати, можуть завадити відпочинку або навіть особистому життю. Тому такі ситуації потрібно вирішувати максимально швидко: не за кілька днів, не в понеділок після вихідних, і навіть не за кілька годин – а просто зараз. 

Кредит у таких випадках може знадобитися не тільки тим, у кого немає фінансової подушки безпеки. Навіть якщо у людини є накопичення, і вона отримує зарплату набагато вищу за середню – у неї може не бути можливості скористатися відкладеними грошима просто зараз. 

Багато хто тримає накопичення не в гривні, а в євро або доларах. Тобто гроші не можна просто взяти з тумби у квартирі і йти витрачати: їх потрібно ще десь обміняти. Або вони можуть лежати в банку на депозиті. Тоді завдання ще більше ускладнюється, бо депозити зазвичай мають термін, раніше якого їх не можна знімати (або можна, але з втратою накопичених відсотків). А можливо й таке, що просто немає часу або можливості дістатися до дому, щоб взяти готівку – як в останньому прикладі, якщо людина перебуває далеко від свого міста. 

Які умови видачі кредитів 24/7 онлайн в українських МФО?

В Україні на кінець 2023 року налічується близько півсотні мікрофінансових організацій, які працюють за ліцензією Нацкомфінпослуг. Умови в більшості з них приблизно однакові: 

 • термін, на який можна взяти кредит новому клієнту – до 10-15 днів;
 • термін, на який можна взяти кредит постійному клієнту (який вже звертався в одну і ту ж МФО хоча б раз) – до 30 днів;
 • сума кредиту для нового клієнта – від 500 до 15 000 грн;
 • сума кредиту з другого звернення і далі – зростає поступово, якщо клієнт віддає попередні кредити вчасно, і може дійти до 30 000 грн;
 • процентна ставка при першому кредиті – пільгова, 0.01% на добу;
 • процентна ставка з другого кредиту і далі – стандартна близько 2% на добу, але постійним клієнтам МФО часто її зменшують;
 • вимоги до клієнта – вік від 18 до 65 років, українське громадянство, є активна картка будь-якого українського банку. 

Як бачимо – МФО не вимагають від клієнта чистої кредитної історії, офіційного джерела доходу, застави, поручителя або відсутності відкритих кредитів в інших місцях. 

Чому звернутися за цілодобовим кредитом краще саме в МФО?

Підсумуємо переваги кредитування в МФО – перерахуємо стисло вже згадані вище плюси і додамо до них інші: 

 • гнучкіші умови (можна взяти кредит на короткий термін і на маленьку суму);
 • менше вимог до клієнта;
 • МФО обробляють заявки цілодобово, тобто отримати кредит можна в режимі 24/7, протягом години з моменту звернення;
 • гроші переказуються на картку, і ними можна користуватися будь-яким способом – хоч оплачувати покупки, хоч відправити комусь переказ, хоч зняти готівку.

При цьому навіть мінімальний кредит на мінімальний термін відображається в кредитній історії. Це може стати в пригоді, якщо клієнту потрібно терміново виправити свою історію, щоб претендувати на більший кредит уже в банку. 

Де швидко отримати кредит 24/7 без відмов і перевірок?

Серед півсотні ліцензованих МФО багато хто працює не перший рік, має гарний і зручно оформлений сайт і хорошу репутацію з відгуками. Додаємо до цього ще й схожі умови кредитування й отримуємо складну задачу: клієнту важко вибрати, куди саме звернутися, бо пропозиції від різних компаній схожі. Порівнювати їхні деталі можна дуже довго, і часу на це немає – адже за цілодобовим кредитом звертаються якраз через його швидкість видачі. 

Тому простіше скористатися сервісом підбору кредитів Credit-Online.ua. Він збирає в одному місці пропозиції від різних українських МФО. Користувач може перегорнути весь список, а може відфільтрувати пропозиції за тими параметрами, які його цікавлять, і отримати тільки відповідні варіанти. 

Як оформити кредит 24/7: покрокова інструкція

Якщо ви вперше оформляєте кредит 24/7 онлайн на картку – у процесі можуть виникнути запитання. Сама процедура нескладна і швидка, але щоб прискорити її, ми розповімо про кожен крок: 

 1. Зайти на сайт Credit-Online.ua. 
 2. На головній сторінці встановити потрібні фільтри. У результаті ви отримаєте перелік пропозицій тільки від тих МФО, які вам підходять. 
 3. Вибрати будь-яку із запропонованих МФО. До рейтингу потрапляють тільки ліцензовані організації з хорошою репутацією, тому можна обирати будь-яку компанію в списку. 
 4. Перейти на сайт цієї МФО з сайту Credit-Online.ua. 
 5. Зареєструвати акаунт. Зазвичай реєстрація починається за кнопкою в правому верхньому кутку. Для створення акаунта потрібен український номер мобільного. Іноді одразу запитують ще й email. 
 6. Підтвердити реєстрацію за допомогою СМС (у деяких МФО це не потрібно) і увійти в профіль.
 7. У профілі заповнити анкету. Стандартний набір полів – ПІБ, адреса прописки, дані паспорта, номер картки. 
 8. Зробити фото або скан паспорта та ІПН. Деякі МФО додатково вимагають зробити селфі з паспортом, або влаштувати відеодзвінок – щоб переконатися, що акаунт належить тій людині, чиї дані вводяться, а не шахраю, який вкрав чужі документи. 
 9. Прив’язати банківську карту. Для цього знадобиться вписати її термін дії та CVV, і підтвердити прив’язку через СМС-код. 
 10. На головній сторінці сайту МФО в онлайн-калькуляторі вказати, яку суму і на який термін потрібно оформити. 
 11. Почекати, поки заявку розглянуть. У середньому на це при першому зверненні йде не більше півгодини. Якщо в заявника немає проблем у кредитній історії, він правильно вказав усі дані та зробив якісне (чітке, незмащене) фото документів – заявку можуть перевірити й швидше. 
 12. Отримати СМС та/або email з відповіддю за заявкою. Користувачеві можуть схвалити запитану суму, а в деяких випадках – запропонувати меншу. Таке буває, якщо в заявника чиста кредитна історія, він занадто молодий, вказав нестабільне і маленьке джерело доходу, але хоче з першого разу отримати максимально можливу суму. З такою пропозицією можна погодитися або відмовитися від неї і спробувати оформити кредит в іншій МФО, якщо запропонованої суми не вистачить. 
 13. Якщо ви остаточно згодні брати кредит – заявку потрібно підтвердити, надіславши ще один СМС-код. Він буде рівносильний підпису від руки під паперовим договором. 

Після останнього пункту кредит вважатиметься оформленим. Це можна перевірити в особистому кабінеті на сайті МФО. З цієї дати починається відлік терміну, за який потрібно погасити кредит. А схвалена сума буде зарахована на прив’язану карту в найближчі кілька хвилин. 

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00