Кредити онлайн цілодобово

Сума, грн
100 грн
150000 грн
Строк
днів
Два тижні
Місяць
Один год
Один рік
Пів року
Пол года
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
14 297,67 – 276 072,03%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 238 371,92%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 542 068,32 %
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Строк
до 14 днів
Реальна річна процентна ставка
131 321,61 – 8 463 034 951,84%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
2 940,9 – 11 356,3%
Максимальна сума
до 150000 грн
Відсоток
від 1,15%
Строк
до 169 днів
Реальна річна процентна ставка
9127.54 – 27087.69%
Максимальна сума
до 12000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
3,84 – 3 602,35%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

Для позичальника, який бажає взяти кредит, окрім відсоткової ставки та інших умов, важливим фактором може стати і режим роботи кредитної організації. Причина в тому, що від цього залежить швидкість розгляду. Компанії, які працюють з перервами і тільки в будні дні, відповідатимуть повільніше. Тому в разі термінового випадку потрібно звертатися туди, де кредити видають у режимі 24/7. 

Які компанії видають кредити 24/7 в Україні?

Головний мінус отримання кредиту в банку – це його швидкість. А точніше – повільність. Розгляду заявки доведеться чекати кілька робочих днів, навіть якщо ви подаєте її в банк, чиїм клієнтом уже є, і якщо йдеться про мінімальну суму. Причому попереднє рішення зазвичай обіцяють дати швидко, але більш точні умови вже доведеться чекати. 

До того ж банки мають режим роботи і розглядають заявки тільки в робочий час. Це означає, що якщо ви подали заявку після обіду в п’ятницю – фахівець почне її розглядати тільки в понеділок. Додаємо ще кілька днів на сам розгляд, і виходить, що відповіді можна чекати до середи-четверга. 

Але крім банків отримати кредит можна і в МФО. Мікрофінансові організації розглядають заявки цілодобово, і витрачають на це не більше години для нових клієнтів. А тим, хто звертається в одну й ту саму компанію вдруге або частіше – відповідь можуть надіслати протягом 5-15 хвилин, оскільки всі дані про клієнта вже є в базі. 

Ситуації, в яких стане в пригоді цілодобовий кредит

Допомога цілодобових кредитних компаній знадобиться в ситуаціях, коли час має значення. Розглянемо кілька випадків із реального життя: 

 • у п’ятницю вночі захворів зуб, чекати понеділка і йти в держполіклініку немає терпіння через біль, тож потрібно терміново їхати в цілодобову приватну стоматологію;
 • прийшло повідомлення про знижку на смартфон, який ви додали в “Вибране” і збиралися купити після зарплати, за акцією на нього знизили ціну на 40%, але вона діє тільки 1 годину;
 • зламався інструмент для паяння труб, який потрібен для роботи вже сьогодні ввечері, бо замовник чекає, що його замовлення буде виконано за вихідні – тобто терміново потрібно купувати нове обладнання;
 • начальник у день зарплати повідомив, що виплата затримується на кілька днів, а ви вже налаштували важливі плани на ці гроші, які не можна скасувати – наприклад, забронювали відпочинок у спа;
 • далеко від дому зламався автомобіль або смартфон, і поломку терміново потрібно лагодити (або купувати новий смартфон). 

У подібних випадках головне значення має саме час. Із хворим зубом кожна хвилина тягнеться вічність і приносить муку, знижка може швидко згоріти, і доведеться платити за потрібний товар повну ціну, через зламаний інструмент можна втратити замовника, прибуток і зіпсувати репутацію, а плани, що зірвалися через затримку зарплати, можуть завадити відпочинку або навіть особистому життю. Тому такі ситуації потрібно вирішувати максимально швидко: не за кілька днів, не в понеділок після вихідних, і навіть не за кілька годин – а просто зараз. 

Кредит у таких випадках може знадобитися не тільки тим, у кого немає фінансової подушки безпеки. Навіть якщо у людини є накопичення, і вона отримує зарплату набагато вищу за середню – у неї може не бути можливості скористатися відкладеними грошима просто зараз. 

Багато хто тримає накопичення не в гривні, а в євро або доларах. Тобто гроші не можна просто взяти з тумби у квартирі і йти витрачати: їх потрібно ще десь обміняти. Або вони можуть лежати в банку на депозиті. Тоді завдання ще більше ускладнюється, бо депозити зазвичай мають термін, раніше якого їх не можна знімати (або можна, але з втратою накопичених відсотків). А можливо й таке, що просто немає часу або можливості дістатися до дому, щоб взяти готівку – як в останньому прикладі, якщо людина перебуває далеко від свого міста. 

Які умови видачі кредитів 24/7 онлайн в українських МФО?

В Україні на кінець 2023 року налічується близько півсотні мікрофінансових організацій, які працюють за ліцензією Нацкомфінпослуг. Умови в більшості з них приблизно однакові: 

 • термін, на який можна взяти кредит новому клієнту – до 10-15 днів;
 • термін, на який можна взяти кредит постійному клієнту (який вже звертався в одну і ту ж МФО хоча б раз) – до 30 днів;
 • сума кредиту для нового клієнта – від 500 до 15 000 грн;
 • сума кредиту з другого звернення і далі – зростає поступово, якщо клієнт віддає попередні кредити вчасно, і може дійти до 30 000 грн;
 • процентна ставка при першому кредиті – пільгова, 0.01% на добу;
 • процентна ставка з другого кредиту і далі – стандартна близько 2% на добу, але постійним клієнтам МФО часто її зменшують;
 • вимоги до клієнта – вік від 18 до 65 років, українське громадянство, є активна картка будь-якого українського банку. 

Як бачимо – МФО не вимагають від клієнта чистої кредитної історії, офіційного джерела доходу, застави, поручителя або відсутності відкритих кредитів в інших місцях. 

Чому звернутися за цілодобовим кредитом краще саме в МФО?

Підсумуємо переваги кредитування в МФО – перерахуємо стисло вже згадані вище плюси і додамо до них інші: 

 • гнучкіші умови (можна взяти кредит на короткий термін і на маленьку суму);
 • менше вимог до клієнта;
 • МФО обробляють заявки цілодобово, тобто отримати кредит можна в режимі 24/7, протягом години з моменту звернення;
 • гроші переказуються на картку, і ними можна користуватися будь-яким способом – хоч оплачувати покупки, хоч відправити комусь переказ, хоч зняти готівку.

При цьому навіть мінімальний кредит на мінімальний термін відображається в кредитній історії. Це може стати в пригоді, якщо клієнту потрібно терміново виправити свою історію, щоб претендувати на більший кредит уже в банку. 

Де швидко отримати кредит 24/7 без відмов і перевірок?

Серед півсотні ліцензованих МФО багато хто працює не перший рік, має гарний і зручно оформлений сайт і хорошу репутацію з відгуками. Додаємо до цього ще й схожі умови кредитування й отримуємо складну задачу: клієнту важко вибрати, куди саме звернутися, бо пропозиції від різних компаній схожі. Порівнювати їхні деталі можна дуже довго, і часу на це немає – адже за цілодобовим кредитом звертаються якраз через його швидкість видачі. 

Тому простіше скористатися сервісом підбору кредитів Credit-Online.ua. Він збирає в одному місці пропозиції від різних українських МФО. Користувач може перегорнути весь список, а може відфільтрувати пропозиції за тими параметрами, які його цікавлять, і отримати тільки відповідні варіанти. 

Як оформити кредит 24/7: покрокова інструкція

Якщо ви вперше оформляєте кредит 24/7 онлайн на картку – у процесі можуть виникнути запитання. Сама процедура нескладна і швидка, але щоб прискорити її, ми розповімо про кожен крок: 

 1. Зайти на сайт Credit-Online.ua. 
 2. На головній сторінці встановити потрібні фільтри. У результаті ви отримаєте перелік пропозицій тільки від тих МФО, які вам підходять. 
 3. Вибрати будь-яку із запропонованих МФО. До рейтингу потрапляють тільки ліцензовані організації з хорошою репутацією, тому можна обирати будь-яку компанію в списку. 
 4. Перейти на сайт цієї МФО з сайту Credit-Online.ua. 
 5. Зареєструвати акаунт. Зазвичай реєстрація починається за кнопкою в правому верхньому кутку. Для створення акаунта потрібен український номер мобільного. Іноді одразу запитують ще й email. 
 6. Підтвердити реєстрацію за допомогою СМС (у деяких МФО це не потрібно) і увійти в профіль.
 7. У профілі заповнити анкету. Стандартний набір полів – ПІБ, адреса прописки, дані паспорта, номер картки. 
 8. Зробити фото або скан паспорта та ІПН. Деякі МФО додатково вимагають зробити селфі з паспортом, або влаштувати відеодзвінок – щоб переконатися, що акаунт належить тій людині, чиї дані вводяться, а не шахраю, який вкрав чужі документи. 
 9. Прив’язати банківську карту. Для цього знадобиться вписати її термін дії та CVV, і підтвердити прив’язку через СМС-код. 
 10. На головній сторінці сайту МФО в онлайн-калькуляторі вказати, яку суму і на який термін потрібно оформити. 
 11. Почекати, поки заявку розглянуть. У середньому на це при першому зверненні йде не більше півгодини. Якщо в заявника немає проблем у кредитній історії, він правильно вказав усі дані та зробив якісне (чітке, незмащене) фото документів – заявку можуть перевірити й швидше. 
 12. Отримати СМС та/або email з відповіддю за заявкою. Користувачеві можуть схвалити запитану суму, а в деяких випадках – запропонувати меншу. Таке буває, якщо в заявника чиста кредитна історія, він занадто молодий, вказав нестабільне і маленьке джерело доходу, але хоче з першого разу отримати максимально можливу суму. З такою пропозицією можна погодитися або відмовитися від неї і спробувати оформити кредит в іншій МФО, якщо запропонованої суми не вистачить. 
 13. Якщо ви остаточно згодні брати кредит – заявку потрібно підтвердити, надіславши ще один СМС-код. Він буде рівносильний підпису від руки під паперовим договором. 

Після останнього пункту кредит вважатиметься оформленим. Це можна перевірити в особистому кабінеті на сайті МФО. З цієї дати починається відлік терміну, за який потрібно погасити кредит. А схвалена сума буде зарахована на прив’язану карту в найближчі кілька хвилин. 

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00