Кредит без дзвінків

Сума, грн
100 грн
150000 грн
Строк
днів
Два тижні
Місяць
Один год
Один рік
Пів року
Пол года
Надійний партнер
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
9 313,47 – 238 201,39%
Кращий вибір
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Pеальна річна відсоткова ставка
14 297,67 – 276 072,03%
Швидка видача
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 1 року
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 238 371,92%
Нова компанія
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
13 702,21 – 542 068,32 %
Максимальна сума
до 20000 грн
Відсоток
від 0,2%
Строк
до 14 днів
Реальна річна процентна ставка
131 321,61 – 8 463 034 951,84%
Максимальна сума
до 15000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
2 940,9 – 11 356,3%
Максимальна сума
до 150000 грн
Відсоток
від 1,15%
Строк
до 169 днів
Реальна річна процентна ставка
9127.54 – 27087.69%
Максимальна сума
до 12000 грн
Відсоток
від 0,01%
Строк
до 30 днів
Реальна річна процентна ставка
3,84 – 3 602,35%

Наші переваги

advantage_icon
Надійність
Пропозиції тільки від перевірених МФО
advantages_icon-2
Швидкість
Цілодобове та швидке прийняття рішення за кредитом
advantages_icon-1
Простота
Умови кредитування, які зрозумілі для кожного

Якщо людина зважилася взяти кредит – значить, їй потрібні гроші, і звертатися по них до родичів або друзів вона не може або не хоче. А обговорювати зі сторонніми людьми, на кшталт менеджера кредитної організації, своє фінансове становище не всім подобається. Тому багатьом хотілося б отримати кредит без дзвінків і без особистого спілкування зі співробітниками. 

Чому багато клієнтів хочуть взяти кредит без дзвінків?

Є дві причини, через які кредит без дзвінка – це затребувана послуга. Перша – небажання розмовляти зі співробітником кредитної організації про свої фінансові проблеми. Навіть якщо йдеться тільки про телефонний дзвінок без особистого приходу до відділення. 

Друга – витрачання часу. Клієнту потрібно чекати, поки менеджер йому зателефонує. Тому після подання заявки потрібно обов’язково бути вільним, щоб відповісти на дзвінок. Буває таке, що гроші потрібні терміново, і втрачати їх на очікування дзвінка і саму розмову не хочеться. 

Які компанії в Україні видають кредити без дзвінків?

Варіант із банком відпадає відразу. Жоден український банк не видасть кредит без дзвінка. Ба більше: майже напевно вам доведеться ще й особисто відвідати відділення. Це означає, що і часу доведеться витратити ще більше, і під графік роботи доведеться підлаштовуватися – бо більшість відділень закриті у вихідні. І обговорювати свої фінансові складнощі доведеться не телефоном, а наживо. 

Але крім банку є інший варіант: мікрофінансові організації. Від банків їх відрізняє насамперед простота і швидкість оформлення. Вони висувають набагато менше вимог до заявника, не влаштовують складних і довгих перевірок, не вимагають принести багато документів. Завдяки цьому МФО швидше розглядають кожну заявку і приймають рішення. У тому числі час економиться і на дзвінках. Навіть новим клієнтам телефонують не завжди. 

На яких умовах можна взяти кредит без дзвінків?

Українські МФО видають кредити на картку без дзвінків із приблизно однаковими вимогами та умовами від компанії до компанії. Оскільки мікрофінансові організації спеціалізуються тільки на одному виді послуг – короткострокових кредитах – складних і заплутаних комісій і підводних каменів у довгих договорах у них немає. 

Як отримати кредит без дзвінків покроково

Процедура покроково має такий вигляд: 

  1. Зареєструватися на сайті обраної МФО. Акаунт реєструється на номер будь-якого українського оператора. Його потрібно вказати і підтвердити реєстрацію: ввести код, який прийде в СМС. Реєстрація можлива через сайт або в додатку, якщо у МФО він є. 
  2. Увійти в акаунт. 
  3. Заповнити особисту інформацію в профілі. Порівняно з анкетою в банку, клієнтська анкета в МФО набагато менша і простіша. Вказати потрібно ПІБ, дату народження, адресу прописки, email. Також потрібні дані про джерело доходу: який він (робота, пенсія, допомога, дивіденди, бізнес, або щось іще), і який його розмір. Документально підтверджувати його не потрібно. 
  4. Зробити фото або відсканувати паспорт та ІПН. Фотографію можна зробити навіть на смартфон. Важливо, щоб знімок вийшов не розмитим, не розмитим, не змазаним, було видно всі чотири кути документа, і вся інформація (включно з фото клієнта і підписом) теж була помітна. 
  5. Прив’язати картку. Це обов’язково має бути картка, видана на ім’я клієнта, на яку дозволені вхідні перекази від інших користувачів. Тобто якщо це картка, призначена тільки для отримання пенсії – вона не підійде. Для прив’язки потрібно ввести всі її дані: номер, термін дії та три цифри CVV на зворотному боці. У картки мають бути дозволені Інтернет-платежі. Це можна перевірити (і дозволити, якщо зараз заборонені) в онлайн-банкінгу на сайті або в застосунку вашого банку. 
  6. Заповнити заявку на отримання кредиту. У заявці всього два поля: сума і термін погашення. 
  7. Почекати відповіді. На цьому етапі кредитна заявка розглядається менеджером і перевіряється автоматичною системою скорингу. І саме на цьому етапі можливий дзвінок, якщо якісь дані будуть вказані невірно або не повністю. Тому про всяк випадок потрібно тримати телефон поруч і мати можливість відповісти. 

Якщо все заповнено правильно, кредит може бути схвалений без дзвінка. У цьому разі відповідь прийде в СМС, на email, а якщо користувач встановив мобільний застосунок і увійшов у свій обліковий запис – то і в пуш-повідомленні на смартфон. У відповіді буде зазначено, чи схвалено запит, і на яку суму. Якщо менеджер вважатиме, що запитана сума занадто велика, він може запропонувати клієнту менше. 

Разом із відповіддю прийде і кредитний договір. Його потрібно прочитати, щоб ще раз звірити всі умови, і підписати. Для підпису використовується ще один СМС-код. 

Як підвищити шанс того, щоб видали кредит без дзвінків

  • Заповнюйте анкету уважно. У ній не повинно бути помилок. Будь-яка помилка – це привід або відхилити заявку, і її доведеться створювати знову, або привід зателефонувати й уточнити, чи правильно клієнт написав своє по батькові, чи назву вулиці, чи помилився. 
  • Прикріплюйте тільки якісні фото. На них не повинно бути слідів редагування, а вся інформація, включно з підписом і фотографією клієнта, мають бути чіткими, помітними. Також у документа мають бути видні всі кути. 
  • Якщо є довідка про доходи – прикріплюйте і її. На відміну від банків, МФО не вимагають довідку про доходи від клієнтів. Але якщо у вас офіційне працевлаштування, і цю довідку можна взяти – вона підвищить довіру з боку компанії. А значить вищий шанс, що менеджер схвалить заявку без дзвінка. 
  • Не подавайте кредит на суму, несумірну з вашим доходом. Якщо ви вказали, що заробляєте 15 000 грн, але у вас погана кредитна історія і висить незакритий кредит, і ви хочете взяти ще 15 000 грн на місяць – високий шанс, що вам відмовлять. Або зателефонують, щоб запропонувати меншу суму. 
  • Не подавайте заявку відразу в кілька МФО. У кредитній історії це відобразиться. З точки зору кредитного менеджера, кілька заявок означають, що клієнт не впевнений, що йому схвалять кредит, і тому звертається в різні компанії одночасно. Тому навіть якщо зараз вашу заявку схвалять (бо кілька запитів не одразу з’являться в кредитній історії), наступний кредит взяти буде вже важче. 

Поради тим, хто зібрався брати кредит без дзвінків на карту

Усі поради, про які йтиметься нижче, можна узагальнити в одну фразу: не допускайте прострочень. Будь-яка кредитна організація в разі прострочення підключає підвищену відсоткову ставку і може ввести додаткові пені. Також у разі тривалого (наскільки тривалого – кожна компанія вирішує для себе сама) прострочення інформація про нього потрапляє і в кредитну історію. Це ускладнить отримання наступних кредитів. 

Ці поради допоможуть уникнути проблем: 

  1. Не беріть кредит на те, без чого можна обійтися. Розваги, новий смартфон (якщо старий працює нормально, але просто набрид), новий одяг (якщо тільки у вас не порвалася єдина зимова куртка, а попереду ще пара тижнів сильних морозів) – це все не приводи для оформлення кредиту. 
  2. Не беріть кредит, якщо не впевнені, що зможете його вчасно погасити. Навіть якщо він потрібен терміново. Якщо ви візьмете кредит і вирішите поточну проблему – незабаром з’явиться нова: доведеться терміново шукати гроші, щоб закрити прострочений кредит. 
  3. За можливості закривайте кредит достроково або вносьте платежі частинами. Це вигідно: у МФО рахують відсотки за фактичні дні. Тобто якщо ви взяли кредит на 15 днів, а погасили його через 10 – ви заплатите за 10 днів, а не за 15. Це ж стосується і часткового погашення: якщо ви взяли кредит на 15 000 грн, через три дні внесли 5 000 грн, то при внесенні наступного платежу відсотки рахуватимуться на решту 10 000 грн. 
  4. Не плануйте платіж на останні години останнього дня договору. Особливо якщо попереду вихідні чи свята. Якщо переказ буде йти не миттєво, МФО може отримати гроші наступного дня, або навіть на початку наступного тижня. Через це утвориться прострочення, за яке доведеться платити клієнту. 
  5. Перевіряйте, що гроші дійшли, і кредит закрито. Після того, як відправили платіж – увійдіть в особистий кабінет і переконайтеся, що статус кредиту змінився на “Погашений”. Також для повного спокою можна запросити у МФО довідку про відсутність заборгованості. А через кілька тижнів перевірити свою кредитну історію – чи з’явився в ній запис про те, що кредит закрито. 

Якщо ж ці поради не допомогли, і за кредитом з’явиться прострочення – краще попередити про нього заздалегідь. Зазвичай МФО йдуть назустріч клієнту, якщо він пояснює причину і повідомляє, коли зможе погасити кредит. Якщо прострочення буде невеликим, то МФО може навіть не підвищувати процентну ставку.  

 

Наші партнери

Credit Plus

CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.

Телефон
0800753363
Адреса
03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Credit7

Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.

Телефон
0800330733
Адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п.318
Графік роботи
Пн-Нд: 8:00 – 22:00

Selfie Credit

SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.

Телефон
0443334356
Адреса
04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00 – 22:00, Сб-Нд: 8:00 – 21:00

Slon Credit

Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.

Телефон
0800330383
Адреса
03062, м.Київ, проспект Берестейський, 90-А
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 9:00 – 20:00