Мікропозики на картку
Наші переваги
Якщо виникла гостра потреба в грошах, її найпростіше закрити, звернувшись за мікропозикою. Альтернативні варіанти – взяти в борг у близьких або взяти кредит у банку – підійдуть не всім.
Чим мікропозика краща, ніж банківський кредит
Мікропозика і “звичайний” кредит, що видається банком – це абсолютно різні послуги. Вони відрізняються і за умовами, і за тим, у яких ситуаціях їх потрібно брати.
Мікропозики видають мікрофінансові організації. На відміну від банків, які надають великий спектр послуг, у МФО є тільки одна послуга: це видача невеликих сум фізособам (деякі компанії також працюють і з ФОП) на короткий термін.
У мікропозик є такі переваги:
- швидкість видачі – гроші опиняються у клієнта протягом години, тоді як тільки розгляд заявки в банку може розтягнутися на кілька робочих днів;
- години, в які можна звернутися – у МФО це 24/7, у банку – тільки робочий час у будні дні;
- повна віддаленка – і подати заявку, і заповнити всі дані, і отримати гроші можна без особистого відвідування офісу, тому мікропозики доступні в будь-якій точці світу;
- мінімум бюрократії – до клієнта висувається набагато менше вимог, перевірок, і від нього вимагається подати менше даних;
- можна отримати гроші навіть тим, у кого немає офіційного працевлаштування або хорошої кредитної історії.
Кому і для чого корисна мікропозика
Як було зазначено вище, ключовий плюс мікропозики – це швидке і просте отримання грошей з мінімальними вимогами до позичальника. Тому вдаватися до цієї послуги актуально тоді, коли гроші потрібні просто зараз, і немає можливості чекати довгого розгляду або після відмови в одній компанії шукати нову.
Ці ситуації можуть бути пов’язані з різними сферами життя:
- здоров’я – якщо з ним виникли проблеми, і терміново потрібно проходити діагностику, купувати ліки, оплачувати процедури або реабілітацію;
- робота – якщо для неї потрібно купити якийсь інструмент чи обладнання або доступ до онлайн-сервісу, які дадуть змогу більше заробляти і брати більше замовлень;
- фінанси – якщо потрібно терміново закрити платіж за іншим кредитом, заплатити за оренду житла, комунальні послуги, Інтернет;
- навчання – якщо звільнилося місце на важливий курс, після якого можна отримати надбавку до зарплати або змінити місце роботи на більш перспективне, але оплатити навчання потрібно просто зараз;
- особисте життя – щоб купити подарунок або оплатити відпочинок;
- покупки – якщо на потрібну річ з’явилася дуже вигідна знижка, і її не можна упускати.
Мікропозика в перерахованих ситуаціях може стати в нагоді людині з будь-яким рівнем достатку, причому навіть у випадках, якщо у неї є накопичення, яких вистачить на потрібну покупку. Скористатися своїми грошима людина може не завжди: вони можуть зберігатися на терміновому банківському депозиті, з якого не можна просто зараз зняти потрібну суму. Або всі накопичення можуть зберігатися у валюті великими купюрами, і заради невеликої витрати не хочеться їх міняти. Також бувають ситуації, коли всі накопичення зберігаються вдома в готівці, але немає можливості за ними йти. Наприклад, якщо людина опинилася в іншому місті і не розрахувала витрати.
На яких умовах в Україні можна взяти мікропозику на карту
У різних українських МФО умови можуть відрізнятися, але усереднено вони мають такий вигляд:
Сума, яку можна отримати в перший раз | від 500 до 5000 грн |
Максимальна сума, доступна постійним клієнтам | 20 000 грн |
Відсоткова ставка для першого кредиту | 0.01% на день |
Відсоткова ставка з другого кредиту і далі | 2% на день |
Термін повернення | від 1 до 30 днів, але є і МФО, що видають кредити на термін до року |
Частота платежів | при терміні повернення до 30 днів можна внести один платіж наприкінці періоду, але можна погашати мікропозику і частинами, і достроково |
Швидкість видачі грошей | протягом 1 години при першому зверненні, і протягом 15-30 хвилин з другого разу і далі |
Спосіб отримання грошей | на карту будь-якого українського банку |
Спосіб погашення кредиту | через термінали, банківські відділення, онлайн-банкінг або з банківської картки |
Вік позичальника | від 18 до 65 років |
Чиста кредитна історія | не обов’язкова |
Відкриті кредити в інших компаніях | так, у деяких МФО вимагають не мати прострочених кредитів |
Офіційне працевлаштування | не обов’язково |
Платформа Credit Online та її переваги
В Україні на кінець 2023 року працюють близько півсотні МФО. З першого погляду зрозуміти плюси і мінуси кожної, а також розібратися в умовах – не вийде. Тому людина, яка бажає взяти мікропозику, змушена витрачати багато часу на пошуки та порівняння. А оскільки мікропозики зазвичай потрібні тоді, коли часу немає – це незручно.
Куди зручніше використовувати агрегатор – платформу, на яку додано різні українські МФО. Це Credit Online. Тут можна зручно відфільтрувати пропозиції від різних компаній і порівняти варіанти, що залишилися, бачачи їхні умови в одному місці.
Як взяти онлайн-мікропозику на картку через Credit Online
Оформлення мікропозики через платформу Credit Online виглядає так:
- На головній сторінці встановити необхідні фільтри: суму і термін повернення, і натиснути кнопку “Пошук”.
- Вивчити пропозиції від МФО, які підходять під задані умови. Online Credit наводить короткий опис кожної організації, щоб можна було отримати більше інформації, не переходячи на сайт компанії.
- Після вибору МФО натиснути “Отримати мікропозику”.
- Клієнта перенаправляє на сторінку МФО, на якій можна почати оформлення. Наступні кроки на сайтах більшості компаній мають приблизно однаковий вигляд.
- Зареєструватися, вказавши свій український мобільний номер та/або email, і підтвердити реєстрацію, ввівши код з SMS.
- Заповнити анкету. Запитують базову інформацію: ПІБ, дату народження, адресу, джерело доходу (без підтвердження довідкою з місця роботи).
- Прив’язати банківську карту, на яку буде взято мікропозику. Вона має належати тільки тій самій людині, на яку зареєстровано акаунт.
- В онлайн-калькуляторі вказати суму і строк повернення.
- Дочекатися, поки заявку розглянуть. У перший раз на це може піти до півгодини часу, з другого разу і далі, у разі своєчасного повернення першої мікропозики – до 5-15 хвилин.
- Отримати рішення за заявкою (чи видадуть мікропозику, і якщо так – то на яку суму) в SMS і на email.
- Остаточно підтвердити отримання, надіславши SMS-код.
- Отримати гроші на прив’язану банківську карту.
Клієнт нічого не платить за використання сервісу Credit Online. Тому для нього використовувати таку платформу пошуку зручно: це заощадить час і дасть змогу знайти найвигіднішу пропозицію не вручну.
Наші партнери
Credit Plus
CreditPlus – українська МФО, яка посідає перше місце серед мікрофінансових організацій України за рейтингом “FinAwards 2023”. Компанія видає кредити цілодобово і повністю дистанційно – без особистого візиту клієнта до відділення.
Credit7
Щоб не порівнювати вручну умови та нюанси оформлення в різних українських МФО, можна одразу звернутися до компанії, яка входить до топ-3 за рейтингом FinAwards 2023. Мова про Credit7.
Selfie Credit
SelfieCredit – відома в Україні МФО, яка входить до першої десятки рейтингу “FinAwards 2023”. Компанія пропонує дві кредитні програми. Працює без перерв і вихідних, кредитує повністю дистанційно.
Slon Credit
Slon Credit – одна з топових українських мікрокредитних організацій. У рейтингу “FinAwards 2023” вона стабільно входить до першої десятки. Компанія видає позики тільки через сайт, реальних відділень не має.