Фінансово-аналітичний сервіс Кредит онлайн® дозволяє підібрати вигідне джерело кредитування, і отримати гроші в борг з максимальною вигодою. Щоб знайти кредитну організацію, яка позичить гроші, необхідно за допомогою кредитного калькулятора вказати потрібну вам суму і термін, на який ви хочете взяти гроші. Потім, ми підберемо для вас ті компанії, які з максимальною ймовірністю схвалять вашу заявку.

У базі сервісу зібрана інформація про всі кредитні компанії, банки, МФО в Україні. Відповідно до запиту, система автоматично вибере найкращі пропозиції і запропонує їх вам для ознайомлення. Зверніть увагу, що для того, щоб гарантовано отримати гроші в борг на карту, краще вибирати відразу кілька пропозицій, і відправляти їм заявки на розгляд.

Як взяти гроші в борг

Сучасний ринок кредитування відходить від бюрократизму і чиновництва. Якщо раніше оформлення кредиту займало чимало часу і вимагало значних зусиль, то сьогодні, щоб позичити потрібну суму, знадобиться не більше 10-15 хвилин. Можливість терміново взяти гроші в борг пропонують мікрофінансові компанії, відомі під абревіатурою МФО. На даний момент найбільш авторитетними компаніями онлайн кредитування є:

credit-plus
moneyveo
dinero
My Credit
alex-credit

Щоб взяти гроші в борг у МФО, необхідно оформити онлайн заявку, пройти нескладну, формальну процедуру реєстрації, потім підписати договір з компанією. Після укладення договору, кредитор миттєво відправляє гроші на вашу банківську карту, зазначену в анкеті.

01
Заповніть заявку
вкажіть потрібну вам суму і термін позики
02
Зареєструйтесь
заповніть анкету та дочекайтеся рішення
03
Підтвердіть договір
підтвердіть ваш договір, і отримаєте гроші

Переваги і нюанси швидких позик

Простота і доступність стали тими факторами, які забезпечили популярність онлайн кредитів. У мікрофінансові організації щодня звертаються тисячі простих українців, яким потрібно швидко зайняти невелику суму грошей. Незалежно від обставин, МФО компанії надають позики, не ставлячи питань, не вимагаючи довідок і поручителів.

Інтернет кредитування має унікальні переваги, які недоступні ні банкам, ні фінансовим компаніям, що працюють в традиційному форматі.

01
У більшості випадків, МФО надають гроші в борг без відмови
02
Ряд компаній надають можливість отримати позику мінімальною процентною ставкою 0,01% за кожен день користування кредитними коштами
03
Оформлення та організаційні питання вирішуються в лічені хвилини. При цьому не потрібно надавати документи або фото
04
Більшість МФО працюють цілодобово, і доступні в будь-якій точці України
05
Принцип «мобільний банк в кишені» дозволяє отримати фінанси в будь-який момент, без бюрократичних витрат і очікувань

Вимоги та обмеження

МФО досить лояльно ставляться до своїх клієнтів, не ставлячи обмежень. Взяти гроші в борг може будь-який повнолітній українець, який має дійсний паспорт і ідентифікаційний код. Цих документів буде достатньо, щоб зареєструватися і оформити кредит. Багато компаній взагалі не вимагають документів, пропонуючи просто заповнити реєстраційну анкету.

Возраст 18+
Бути повнолітнім
Гражданство Украины
Мати паспорт України та податковий ідентифікаційний код ІПН
Банковская карта
Особисту банківську карту
Мобильный телефон
Особистий мобільний телефон

Як взяти гроші в борг без відсотків

Щоб знайти кредитора, який дасть гроші в борг без відсотків, зверніть увагу на ті пропозиції, які в колонці «Відсоткова ставка» мають значення 0,01%. Така процентна ставка надається для тих клієнтів, які вперше оформлюють кредит в МФО. Надалі, щоб отримати гроші без відсотків потрібно стежити за акційними пропозиціями які можна знайти за цим посиланням.

Як погасити кредит в МФО

У більшості випадків сервіси МФО кредитують на термін до 30 днів. Після закінчення терміну договору, необхідно погасити позику, або скористатися послугою пролонгації (продовження), якщо така передбачена. Для оплати кредиту можна використовувати будь-який спосіб погашення, запропонований кредитором. Найчастіше, пропонують такі способи:

Мобильный телефон
Online-banking (Приват24 і ін.)
терминалы
Термінали самообслуговування
Банк
У касі будь-якого банку
Профиль
В особистому кабінеті на сайті МФО
Кращі пропозиції в компанії Кредит Онлайн®
Напишіть
свій відгук

Ваш відгук буде опублікований після перевірки модератором

Close
Вхід
Close

Мы свяжемся с вами по телефону или отправим ответ на почту

Спасибо за подписку