Сервіс Кредит-Онлайн® підбирає кращі компанії України, де можна взяти кредит без відмови. Наші клієнти використовують сервіс для пошуку МФО, що спеціалізуються на мікропозиках. Мікрофінансові організації дозволяють отримати гроші в позику за 5-15 хвилин.

У МФО не перевіряють документи і не вимагають довідки, зазвичай, звернення розглядається автоматично, – миттєво, або протягом 1-2 хвилин. Сьогодні кредит онлайн без відмови використовується молоддю, студентами, безробітними, і навіть людьми з обмеженими фізичними можливостями. З його допомогою можна вирішити термінові фінансові потреби, зазвичай в МФО не цікавиться на що будуть використані кошти.

Чому варто брати позику в Кредит-Онлайн®, а не в іншому місці

Ми гарантуємо позитивний розгляд заявки в 2/3 випадків. Це означає, що клієнт, незалежно від стану особистої історії в УБКІ, отримає кредит на карту або готівкою без відмови. Принцип роботи сервісу гарантує клієнту позитивне рішення по його заявці. Ми мінімізували кроки оформлення позики, відмовившись від застарілих методів. Це дозволило скоротити час, необхідний на оформлення та реєстрацію, а також відмовитись від вимог з надання повного пакета документів.

 Процес оформлення заявки в Кредит-Онлайн® включає в себе тільки два кроки:

выбрать подходящие условия

Вказати необхідну вам суму грошей

Заповнити просту анкету, що складається з 8 пунктів

Ми проаналізуємо ваш запит, і дамо рекомендації у вигляді списку мікрофінансових сервісів, готових позичити гроші без відмови. З вашого боку буде потрібно лише вибрати одну, або декілька пропозицій, (якщо подати кілька заявок, шанс отримати гроші не тільки збільшується, але і прискорюється).

Про умови отримання кредиту без відмови в МФО

Сума
100 грн – 25 000 грн
Процентна ставка
0,01% - 2,2% в день
Термін
1 – 90 днів
Отримання грошей
На карту або готівкою

Більшість наших позичальників – клієнтів МФО, в першу чергу  цікавляться, чи буде схвалена заявка? Часто нам задають питання де терміново позичити гроші без відмови, де схвалять заявку? Відповіді на такі питання ніколи не бувають простими, тому що залежать від безлічі умов.

МФО приймає рішення про видачу позики, керуючись такими факторами: чи брав клієнт позики раніше, чи є інші відкриті кредити. Як погашався – вчасно, або були прострочення? Більшість сервісів застосовує скорингові системи аналітики, які перевіряють заявки автоматично. Це дозволяє значно прискорити ухвалення рішення.

Так само часто клієнти задають питання: чи буде схвалена заявка, якщо в кредитній історії присутня інформація про прострочення, відкриті позики, або при відсутності КІ? Відповідь на таке питання проста – статистично, стан кредитної історії для МФО не головний фактор. Отримати гроші в борг з поганою КІ так само реально, як і з чистою. Як ми вже говорили, рішення приймається на підставі інформації про дисципліну погашення позик. Клієнти які не допускають прострочень, але мають відкриті кредити, не отримають відмову. Щоб не допускати прострочень, потрібно пролонгувати термін дії поточної позики або розглянути можливість рефінансування.

Ми доступні цілодобово, без обмежень. Всі бажаючі можуть взяти кредит онлайн без відмови 24/7, вказавши у відповідній формі бажану суму грошей. Заявка буде розглянута навіть вночі.

Обмеження і вимоги до клієнтів та процесу оформлення

Оформлення позики в Кредит-Онлайн® і інших МФО, має деякі обмеження, що накладаються законодавством України та вищим фінансовим регулятором країни – НБУ.

Возраст 18+
Доступно тільки громадянам України віком від 18 років.
Гражданство Украины
Відповідно до букви закону, і вимогам кредитора, необхідний паспорт і ідентифікаційний код.
Украина
Під час оформлення необхідно перебувати на території України.
мобильный телефон и карта
Технічна сторона онлайн-кредитування вимагає наявності email адреси, мобільного телефону (смартфону), банківської картки українського банку.

Як уникнути прострочення і закрити кредит вчасно

Позитивна кредитна історія і відсутність прострочень дозволить без проблем взяти позику без відмови в будь-якій фінансовій установі. МФО і банки пропонують своїм клієнтам спеціальні інструменти, за допомогою яких можна уникнути прострочення, якщо немає можливості погасити кредит вчасно. В цьому випадку є два шляхи вирішення проблеми.

01
Пролонгувати термін позики, продовживши його на більш тривалий час.
Для цього потрібно оплатити поточні відсотки і активувати послугу (деякі кредитори можуть взяти додаткову комісію).
02
Звернутися в іншу компанію або банк, з проханням про перекредитування і рефінансуванні поточної позики.
У першому випадку, береться позика на погашення поточної позики, у другому, кредитор закриває поточну позику позичальника, і відкриває нову, в своїй. Як правило, в цьому випадку процентна ставка буде вищою.
Кращі пропозиції в компанії Кредит Онлайн®
Напишіть
свій відгук

Ваш відгук буде опублікований після перевірки модератором

Close
Вхід
Close

Мы свяжемся с вами по телефону или отправим ответ на почту

Спасибо за подписку