Онлайн сервіс Кредит онлайнтм пропонує послуги мікрокредитування на карту в Україні. Унікальні особливості компанії дозволяють будь-якій людині використовувати можливості сервісу, щоб отримати достовірну інформацію про умови кредитування, подати заявку і отримати мікрокредит.

Як і більшість кредитних компаній, Кредит онлайнтм використовує в своїй роботі фінтех-технології, завдяки чому вдається автоматизувати процес отримання заявок та обробку інформації. Сервіс працює в автоматичному режимі що повністю виключає вплив людського фактора на прийняття рішення. Щоб отримати кредит використовуючи Кредит оналйнтм знадобиться тільки мобільний телефон і 10-15 хвилин часу.

Як взяти мікрокредит в Кредит онлайн®

Щоб вибрати пропозицію для оформлення мікрокредиту за допомогою Кредит онлайнтм необхідно виконати декілька дій – вказати необхідну суму і термін, вивчити відібрані для вас пропозиції і оформити заявки в обрані компанії.

В Україні послуги мікрокредитування пропонують МФО компанії. Це організації, які працюють і кредитують через інтернет. Кредитуючи в дистанційному режимі, МФО не вимагає особистої присутності клієнта при укладенні договору. Сам договір підписується з використанням ЕЦП або унікального цифрового ідентифікатора, а видача грошових коштів здійснюється за допомогою банківського переказу на карту клієнта. Процес оформлення кредиту в МФО відбувається в три етапи:

01
Заповнити заявку
Вказати необхідну суму і термін позики
02
Зареєструватися
Заповнити реєстраційну форму та пройти верифікацію
03
Підтвердити договір
Отримати рішення і підписати договір з допомогою ЕЦП

Переваги та особливості мікрокредитів

Популярність мікрокредитів обумовлена ​​їх доступністю і мінімальними вимогами. Тисячі простих українців щодня використовують можливості мікрофінансових компаній для вирішення своїх проблем. У більшості випадків при отриманні мікрокредиту не потрібні ні довідки, ні документи. Для кредитора не важлива кредитна історія і підтвердження джерел доходу.

Якщо порівнювати банківський кредит і мікрокредит, то останній має ряд відмінностей, вигідно відрізняє його від інших фінансових продуктів.

01
У МФО можна отримати гроші під мінімальний відсоток. Для всіх клієнтів, що оформляють перший кредит, ставка кредитування складе 0,01%
02
Мікрофінансові компанії лояльно ставляться до всіх клієнтів, незалежно від фінансового становища. З практичної точки зору це означає, що кожен клієнт може розраховувати на мікрокредит без відмов
03
Скористатися послугами кредитування можна цілодобово, по всій території України, без будь-яких обмежень
04
Мікрокредитні компанії заявляють, що вони оформляють кредит за 5-7 хвилин

Що знадобиться при оформленні мікрокредиту

Компанії, що кредитують онлайн досить лояльні, і не вимагають від своїх клієнтів численних довідок та документів. Так чи інакше, всі компанії дотримуються норм законодавства України та надають свої послуги тільки повнолітнім громадянам України, які мають дійсний паспорт і ідентифікаційний податковий код ІПН. Для отримання мікрокредиту знадобиться наступне:

Гражданство Украины
Паспорт громадянина України
ИНН
Податковий код ІПН
Мобильный телефон
Особистий мобільний телефон з фінансовим номером
Банковская карта
Особиста банківська карта

Як отримати знижку в МФО

Щоб отримати знижку при оформленні мікрокредиту, можна скористатися двома хитрощами:

01
У списку запропонованих компаній, зверніть увагу на ті, у яких вказана ставка кредитування 0,01%. Це свідчить про те, що така компанія надає безвідсоткові мікропозики.
02
Також можна отримати знижку за допомогою промокодів. Щоб отримати промокод, залиште свої контактні дані або отримання підписки на наші новини. Ми будемо відправляти вам всі свіжі пропозиції кредитних компаній.

Погашення заборгованості по мікрокредитів

Простота отримання позики не звільняє позичальника від необхідності своєчасного погашення взятих на себе фінансових зобов’язань. Для зручності користувачів, МФО пропонують кілька варіантів внесення платежів. Від оплати в режимі онлайн до візиту в фізичний офіс з готівкою:

терминалы

Оплата через термінали самообслуговування (iBox, Privat, EasyPay)

Банк

Внесення платежу через касу банку

терминал

Переказ на розрахунковий рахунок фінустанови

Мобильный телефон

Оплата через інтернет-банкінг (ПУМБ онлайн, Приват24, УкрСиб онлайн, Ощад 24/7)

cash-icon

Готівкою в найближчому відділенні компанії

Профиль

Оплата в особистому кабінеті на сайті МФО

Кращі пропозиції в компанії Кредит Онлайн®
Напишіть
свій відгук

Ваш відгук буде опублікований після перевірки модератором

Close
Вхід
Close

Мы свяжемся с вами по телефону или отправим ответ на почту

Спасибо за подписку